Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondta hogy ehez neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eger macska kérdése:

Ha azt mondta hogy ehez neki idő kell az mit jelent?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 2 hete irok egy lánnyal suliba beszélgettünk egyszer 10 percet volt hogy ne irtunk 5 napig de aztán irt tegnap előtt azt kérdezte,, te amugy akarsz tőlem valamit vagy csak hülyiteni akarsz"?

Nem irtam semmit es irt 5 perc mulva hogy varja valaszom irom neki hogy ha azt mondanam hogy igen hogyan reagálnál? Irta hogy,, ehez nekem idő kellene vagy nem is tudom alig ismerlek nekem nem igy megy"es most nezem az uzenetet es eltunt amit irt szoval vissza vonta? Es arra azt irtam hogy hát jó és nem irt semmit 2 napja


2022. dec. 22. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Tini koromban sem szerettem ezt a sok játszmázást. Mit élveztek benne azt nem tudom?

Arra írtad, hogy igen, hogy akarsz tőle valamit, vagy arra igen, hogy hülyíted? Nem mindegy.

2022. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem ezt az " ha azt mondanám igen" dolgot. Melyikre? Mert a lány láthatólag arra gondolt hogy akarsz tőle valamit. És basszus, mit vársz, mit írjon arra hogy hát jó? Ha nem kezdeményez egy új beszélgetést akkor halott ügy. Vagy jobb, írj neki te.


Amúgy igaza van, semmibe nem szabad belemenni úgy hogy alig ismered a másikat.

2022. dec. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A lány kérdezte kapcsolatot akar e. Ő visszakérdezett, hogy egy igenre hogy reagálna.


Lány mondta, hogy ez gyors, neki ehhez idő kell. Erre válaszolta hogy hát jó.

2022. dec. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Az a baja, hogy alig ismer, szóval el kéne hívnod valahová kettesben. Randizzatok, ismerjétek meg egymást, aztán majd alakulnak a dolgok. Én ebből azt veszem le, hogy érdekled őt, csak még nem ismer eléggé.

Gyerünk, írj neki, próbáld meg!:)

2022. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem hogy ő nem akar semmit mert eddig irt hogy mizu de amiota mondtam hogy akarok valamit azóta nem irt
2022. dec. 23. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!