Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Beszélek egy fiúval és az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélek egy fiúval és az első találkánk nem jött össze. Most meg el hívott edzeni hogy mennyünk együtt de én még soha nem voltam azt mondta segít de nem tudom ez mennyire jó ötlet. Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha érdekel a srác, menj el.

Egy esetleg rosszul sikerült randitól még nem dől össze a világ.

2023. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Mondd neki, hogy később lehet róla szó, hogy együtt edzetek, de először szeretnél csak beszélgetni vele, esetleg + kéred, hogy legyen oly nagyvonalú, hogy ezt elfogadja.
2023. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Rossz otlet, megis hova? Kondiba? Ott alig tudtok ismerkedni
2023. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Sztem ez a fétise :-D Ki akar tesiztetni akaratod ellenére, mert neki úgy jönnél be igazán. Tipikus photoshoppolt instalányok után csorog a nyála, és ha már olyat nem kaphat magának, hát majd ő kreál más kárára.
2023. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha téged nem érdekel a téma, akkor hagyjad. Keressetek más programot.
2023. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Mondd meg neki, hogy mit gondolsz erről. Akkor majd kiderül, hogy a #4-es válaszolónak van-e igaza, vagy ez jutott először eszébe, vagy szívesen tanítgatn, vagy mit tudom én.
2023. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Prividre reagálva: ha feszengenél ott, nem értem, mi a kérdés. Nem randinak való ez a lehetőség.


Ha érdekel, járj el egyedül, régi ismerőssel, de ne ott akarjátok jobban megismerni egymást, merr totál alkalmatlan ez.

2023. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!