Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak,ha tegnap már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,ha tegnap már beszélgettünk a fiúval? Hogy tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap este snapen beszélgettunk,uruggyel irtam neki. Nagyon kedves,nyitott volt,eredetileg o addolt be. Streakelünk is. Nekem nagyon bejön. Mi legyen a kövi lépés?

L



2023. jan. 25. 20:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%

"mi legyen hogy ne tűnjek tolakodónak?"

Várd meg, hogy ő tegye meg a következő lépést!


"most beszeltunk nemreg,amikor mondta h mennie kell tanulni mondtam hogy kesobb ha van kedve meg johet dumalni es mondta hogy ok a heten meg biztos beszelunk ... Ez jót jelent?"

Ez azt jelenti, hogy még gondolkodik rajta, hogy nem vagy-e túl nyomulós, illetve hogy ő mit akar tulajdonképpen.

Ha ő is már annyira akarná, mint te, akkor nem csak annyit mondott volna csütörtökön, hogy "a héten még biztos"... Meg eleve nem ő szakította volna félbe a beszélgetést délután négy óra magasságában amiatt, hogy tanulnia kell...

Ne sürgesd! Most se, meg később se!

2023. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
#10 Igen, ez jót jelent.:)
2023. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat! Tegnap nem beszeltunk,nem ert ra. Mondtam neki ha akar irhat kesobb,nem irt. Nem tudom hogy most csak friendzoneolt vagy valami,vagx azt akarná hogy én nyomuljak,ami már elég gáz lenne. Most várok. A streakelés továbbra is megy,ha küldök ő azonnal megnyitja. Nem tudom, légyszi segítsetek!
2023. jan. 29. 11:07
 14/23 anonim ***** válasza:
24%

"Küldj neki nudot"

Pontosabban: sendelj nudet nekije.


Amúgy: jót jelent, de ha csak minden második szavad magyar, akkor azért én meggondolnám magam.

2023. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%

"Tegnap nem beszeltunk,nem ert ra."

Aha, szombaton... Mitől nem ért volna rá szombaton (egész álló nap!), ha valóban tetszenél neki legalább egy kicsit?


"Mondtam neki ha akar irhat kesobb,nem irt."

Akkor szerinted?...


"Nem tudom hogy most csak friendzoneolt vagy valami"

Bingó!


"vagx azt akarná hogy én nyomuljak,ami már elég gáz lenne"

Akkor egyértelmű, hogy mit csinálj: ne nyomulj! Ne menj bele egy olyan kapcsolatba, amiről már a legelején is látszik, hogy gáz! Ez alapszabály az egész további életedre is!


"Most várok."

Mire? Csodára? Őrá hiába...


"A streakelés továbbra is megy,ha küldök ő azonnal megnyitja."

Az semmi. Csak időtöltés. Kb. egy felugró reklám szintjén érdekled csak. Ennél többet tényleg nem nézel ki magadból? Ne már!


"Nem tudom, légyszi segítsetek!"

De igen, tudod, csak nem akarod elhinni, hogy még mindig (vagy már megint) nem jött össze, még mindig (vagy már megint) nincs, akit kitehetnél a kirakatba, hogy elmondhasd, neked is van valakid.


Sokkal többet érsz ennél! Lapozzál!

2023. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. jan. 30. 13:16
 17/23 A kérdező kommentje:

Mondjuk aznap tényleg a snapmap szerint nem otthon volt sokaig.

De tényleg köszi!

2023. jan. 30. 13:18
 18/23 NTBS ***** válasza:
73%
Ha akarsz valamit lépj érte. Ne játszál.
2023. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm. Talán elhívhatnám valamerre.
2023. jan. 30. 15:37
 20/23 anonim ***** válasza:
77%
Szóval mégis bele akarsz menni abba, amiről te magad mondod, hogy gáz lenne?...
2023. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!