Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak,ha tegnap már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,ha tegnap már beszélgettünk a fiúval? Hogy tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap este snapen beszélgettunk,uruggyel irtam neki. Nagyon kedves,nyitott volt,eredetileg o addolt be. Streakelünk is. Nekem nagyon bejön. Mi legyen a kövi lépés?

L



2023. jan. 25. 20:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy zavarban vagyok. Légyszi nézzétek el,első esetem. Kérem segítsetek!
2023. jan. 30. 19:34
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Már segítettünk, csak nem hallgatsz ránk, mert azt hiszed, hogy ha most ez nem jön össze, akkor soha semmi. Pedig ez hülyeség. Éppen attól nem fog összejönni egy következő sokkal jobb, hogy egy ilyen gáz után rohansz...
2023. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. jan. 30. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!