Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randis tanácsok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randis tanácsok?

Figyelt kérdés
19 vagyok, még nem voltam sose randin. Holnapra elhívtam sétálni egyik ismerősöm akit szeretnék jobban megismerni de most nagyon beütött a feszültség és rá kellett jönnöm hogy nem tudom hogy tulajdonképpen mit csináljunk, miről beszélgessünk. Én hívtam el szóval nekem is kéne irányítanom ezt az egészet de nem tudom hogy. Légyszi segítsetek hogy lányként hogy tudnék ebből kellemes élményt csinálni hogy máskor is találkozni akarjon velem!

2023. febr. 16. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeruen csak setalhattok is, beulhettek kavezoba, cukraszdaba.

A randi elejen le is tisztazhatjatok kinek mihez van kedve :)


Az izgulas normalis, de nyugi

Semmi panik!

2023. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A megjelenés nagyon fontos.Tiszta ruha,kellemes lehelet,tiszta körmök,arcodon,ha van szőr rendezett legyen,parfüm erősen ajánlott.A beszélgetés majd kialakul az a lényeg,hogy ne legyen kínos csend.Üljetek be valahova vagy igyatok meg egy teát,ha van kedvetek.Legyél nyugodt és ne aggódj,minden rendben lesz!
2023. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az eddig már megírt válaszokat támogatva és kiegészítve:

Nagyon fontos, hogy legyél önmagad. Add önmagadat. Ne próbálj másnak tűnni. Olyannak ismerjen meg, amilyen valójában vagy.

2023. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hogy sikerült? :)
2023. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jól ment végül minden, köszi! :)
2023. márc. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!