Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan (katolikus) lánnyal, aki világosan kijelentette, hogy házasságig nem fog szexelni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 23. 07:27
A kérdező szavazást indított:
igen
biztosnem
86 szavazat
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
16/f
2023. febr. 23. 07:28
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Személy szerint én nem, de mindenkinek más az életfelfogása.
2023. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
A lehető leghamarabb elvenném.
2023. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Biztos, hogy nem. Nem szeretném, ha az esküvő után derülne ki, hogy nem passzolunk szexuálisan, és válás lenne.
2023. febr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Nálam a házasság komoly dolog lenne, legalább 8-10 év párkapcsolat kellene ahhoz, hogy házasságra adjam a fejem. Egyszerűen azért, mert ennyi idő alatt sokat változik az ember személyisége, sok behatás ér minket, kiderül hogyha baj van számíthatunk-e egymásra (krízis helyzetekben, mint gyász vagy komoly helyzetekben mint összeköltözés).


Plusz mi van ha szexuálisan nem is illünk össze? Az egyikünk túl nagy, a másik túl szűk? Ami engem izgat, őt nem biztos. Honnan tudja, hogy én jó lennék számára és fordítva. Jó, hogyha az illető nem dobja oda magát rögtön, de azért húzni sem kellene a dolgot.


Vagy ha olyan házasságra gondol, amit a muszlimok csak "hétvégi házasságnak" gúnyolnak még jól is elsülhet. Náluk sem lehet házasság nélkül szexelni, így a prostituáltakat elveszik feleségül egy kis időre. Aztán ha az letelik "elválnak". 😀

2023. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
13%

Süket duma

Az első randin letolja a bugyit

2023. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Én kérek elnézést, de autót se veszek anélkül, h nem próbáltam ki előtte...
2023. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2023. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%
Análba engedi?
2023. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem. De nem a szex miatt. Nem szeretem a feszületpolírozókat.
2023. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!