Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit érezhet irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Egy fiú folyamatosan:


- néz engem

- mosolyog rám

- meg kérdezte, hogy fogok-e írni a pozitív naplómba róla

- olyan csodálattal néz

- a lábfeje felém mutat általában

- mindig jó kedve lesz ha velem van

- azt mondta, hogy segít nekem az életmód váltásban (pedig nem igazán ért hozzá, de azért segíteni fog)


De ami elbizonytalanít az az hogy nem ér hozzám semmilyen formában. Ezért nem értem a dolgot!



2023. márc. 3. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg bejössz neki, de annyira nem bátor, hogy megérintsen.
2023. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már beszélgettetek, akkor kérdezd meg, hogy van-e kedve suli után sétálni xy helyen. Ha belemegy és minden jól alakul, akkor kérdezd meg, hogy bejössz-e neki.

Osztálytárs? Ha igen, az is lehet, hogy nagyon jó barátnak tart és kedvel.

2023. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetés közben/végén hívd el talizni sulin kívül. Ha örömmel veszi, akkor tali végén adhatsz neki egy ölelést, hogy kicsit megdobd az önbizalmát.
2023. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Thispain ***** válasza:
0%
A legutolsó pont egy vörös zászló, és az előző jelekre is magyarázatot adhat. Vagy tagja egy szektának, és próbál behálózni, vagy sokat hisz magáról. Legyél óvatos.
2023. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Bejössz neki de bátortalan, mert fél a visszautasítástól.

Egyszer amikor valami izgalmas dologról beszélgettek, mondd azt: "Jaj de dobog a szívem, nézd csak!" és tedd a kezét a bal melledre. Szerintem onnantól már bátrabb lesz.

2023. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Látom te is utánaolvastál az esetleges jeleknek:D Az, hogy nem ér hozzád, nem jelent semmit, ugyanez volt a helyzet a barátommal mielőtt összejöttünk. Bár ő nem volt félénk, csak ilyen fajta. Most meg le se tudom vakarni.:D

Szerintem bejössz neki.

2023. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy szerelmes beléd. Megérintheted te is őt, hátha csak egy kis bíztatásra vágyik.
2023. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
100%
Tetszel neki.
2023. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nonameboi ***** válasza:
100%

Több mint biztos hogy tetszel neki, csak lehet kicsit félénk és fél cselekedni, de az apró tetteiből láthatod, hogy kedvel téged, keresi a társaságod. Ha ő nem kezdeményez, és szeretnél te is tőle valamit, nyugodtan tehetsz először te valamit, mikor látja hogy közeledsz felé, egyből meg fog jönni az önbizalma, és hidd el, akkor már ő fog kezdeményezni.

Sok sikert! :D

2023. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem elég bátor, de sztem most még ne gondold túl, mert ha kiderül hogy nem tettszel neki később sokkal roszabb lesz, szóval sztem kíméld magad

:))

2023. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!