Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Felköszöntsem? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem? Vagy csak adjam oda?

Figyelt kérdés
Sikerült pont nőnapra leszerveznem egy randit, így arra gondoltam, hogy vennék a lánynak egy szál rózsát. Na de most az lenne a kérdésem, hogy mondjam neki, hogy boldog nőnapot, vagy csak szimplán adjam neki, mint ha nem is lenne nőnap? Vagy ne is vegyek neki virágot? Azért gondolom illik megköszönteni. Vagy nem? :D Második randi lesz.

2023. márc. 5. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
igen, köszöntsd fel. igen, nyugodtan vegyél neki virágot is, ilyenkor szokás.
2023. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki, mondjad nyugodtan, hogy nőnap van nem fogja zavarni, sőt még nagyon valószínűséggel be is fog neki jönni, hogy nőként kezeled, nem úgy értem ne értsd félre, a nők szeretik ha a férfiak nőhöz illő dolgokat ajándékoznak
2023. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél is és mondd is, ezzel nem igazán lehet elszúrni.
2023. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést! :)
2023. márc. 5. 20:04
 5/11 A kérdező kommentje:
Még esetleg annyi, hogy egy szál rózsa megfelelő, vagy inkább valami csokrot vegyek?
2023. márc. 5. 20:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

a csokornk jobban örülnék, de azb egy szál vörös rózsa a szerelem jele, szóval ja

2-es vagyok

2023. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy csokorral bajlódni végig a randin azert elég maceras lenne, én inkabb az egy szálra szavaznék. Vagy esetleg ha otthon veszed fel akkor lehet a csokor is, azt még akkor le tudja rakni.
2023. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem megírták, egy szál rózsa és köszöntés, ezzel nem tudsz mellé lőni.
2023. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végül sajnos át kellett tennünk péntekre, mert beteg lettem... Így is vegyek neki majd virágot, vagy egy sima randira felesleges? Meg most nőnap miatt írjak neki, vagy ennyire nem kell komolyan venni ezt a napot? :D Én nem szoktam írni senkinek, hogy "Boldog nőnapot", de lehet én vagyok rossz beállítottságú.
2023. márc. 7. 17:43
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Megírhatod neki, azzal semmit nem veszítesz. Sőt, szerintem egy kifejezetten szép gesztus. Aztán, majd ha végül találkoztok, utólag odaadod neki a virágot, vagy amit vettél. Meg fogja érteni, és valszeg örülni is fog neki.
2023. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!