Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak le random...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le random lányt az utcáról?Kb esélytelen így randira hívni valakit?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 14:27
 1/7 anonim válasza:
93%
Őszintén, én sem túlzottan díjaznám ha egy random pasi az utcáról csak úgy leszólítana, valamiért egyből hátsó szándékra gyanakodnék.
2023. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából így ismeretlenül kb full esélytelen?
2023. márc. 8. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem full esélytelen, de nincs rá sok esély. Inkább olyan helyen érdemes ezt megpróbálni, ahová kikapcsolódni mennek az emberek.
2023. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elég félénk voltam, de - és ez nagyon kevésszer volt - általában buszon, vonaton, villamosmegállóban történt, és kellemes beszélgetésig általában eljutottunk, nagyon gyakran odáig is, hogy legyen új találkozó. Hozzáteszem, ez akkoriban volt még, amikor nem bújta mindenki a telefonját, nem volt füldugó, se, esetleg könyv, vagy az se. De ha könyvet olvas valaki, akkor az már nem olyan ciki megszólítani, aki telefonba bújik, nos azt szerintem nehezebb, bár azért látni, hogy épp csetel-e, telefonál-e, vagy csak játszik stb.
2023. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik utcán
2023. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább parkokat javasolnék, mert napközben az emberek többsége azért van az utcán, mert megy valahova és ez a csajokkal is így van. Még az is lehet, hogy tetszenél neki, de nincs ideje rád, mert siet.
2023. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Ja és ne játszd meg magad, szerintem az őszinteség sokkal megnyerőbb... legalábbis ha tartós, értékes kapcsolatra vágysz. Ha csak egy kis alkalmi szórakozásra, akkor mindegy, de ha komolyat akarsz, akkor már az elején legyél őszinte, azt a lányok is leveszik és értékelik.


Aztán hogy szimpatikus leszel-e a SAJÁT személyiségeddel, vagy nem, az más kérdés, de legalább kevesebb csalódás ér hosszútávon. Ill. pozitívabban fogalmazva sokkal többet nyerhetsz hosszútávon.

2023. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!