Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bízzak benne, vagy ez most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízzak benne, vagy ez most nagyon rossz előjel? Titkolhat valamit?

Figyelt kérdés

Randizok egy ideje egy lánnyal, már le is feküdtünk, viszont ezen a héten nagyon érdekesen viselkedik:

nem kérdez chaten vissza semmire(meg sem próbálja életben tartani a beszélgetést), viszont naponta rám ír, nem hív el talira, az utolsót viszont lemondta.

Igazából bocsánatot kért azért, mert így viselkedik, azt mondja fáradt és beteg, és nem én kérdeztem rá miért ilyen, szóval tisztában van azzal, hogy hogyan viselkedik.

Én mondtam neki, hogy igen észrevettem, hogy valami baj van, azóta megint nem ír. Szóval egész nap elérhető, beteg szóval semmi dolga, nekem nem tűnik valósnak, hogy annyira beteg, hogy elfelejtett kommunikálni, és tudom, hogy rengeteget chatel.


Pár napja összefutott az exével(mondhatni azóta ilyen, persze lehet csak köszöntek egymásnak, és elmentek egymás mellett, de az is lehet, hogy történt valami)


Több negatív intuícióm volt az elmúlt hetekben a lányról ezek miatt: nem ölel, csókol néha vissza, olyan, mintha nem lenne kedve ezekhez(kényszert érzek rajta), viszonylag ritkán kérdezett vissza rám eddig is, nem tűnik felszabadultnak.


Igazából megszeretném kérdezni őt ezekről, de előbb a ti gondolataitokra lennék kíváncsi, ki hogy kezelne egy ilyen szituációt?


Én így: várok amíg nem lesz beteg, ha nem változik a viselkedése, biztosan megkérdezem, hogy látom rajta, hogy valami gond van, és szeretném meghallgatni. Ha csak a betegség idején ilyen csak, akkor is biztos megemlítem, hogy nagyon érdekesen viselkedett, biztos nem volt valami más gond?

Szívesen megemlíteném azokat is neki, amiket az intuícióimhoz írtam.


Ezzel van valami probléma, esetleg tolakodó?


18/f 18/l



#szerelem #rossz #ölelés #faj #Enbeleszerettemsajnos
2023. márc. 12. 20:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Beszélgetéseinket láthatóan élvezi, ezt elfelejtettem hozzátenni, jelenleg ez az egy jel, ami nyugtat.
2023. márc. 12. 20:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődj, hogy van, mi a betegsége, segíthetsz-e.

Én megvárnám, míg meggyogyul, és beszélnek vele erről, de kizárólag személyesen.

2023. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg történt valami, amikor összefutott az exével. Várd meg még meggyógyul, és beszéljetek erről. Tényleg meg is kérdezheted, hogy segíthetsz e.
2023. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek velük. Érdeklődsz róla, ha tudsz akkor segítesz, utána személyesen megbeszélitek a dolgot.
2023. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha akarna tőled valami komolyat akkor érdeklődne irántad és egész nap a fejebe járnál,lehet történt valami az exèvel…
2023. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
A kedvtelenség lehet a betegség miatt. Szerintem is várd meg, hogy meggyógyul és utána megbeszélitek.
2023. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, igen. Most kb. ezt csinálom, érdeklődöm, nyugtatom a hangulatot, és megbeszélek vele egy találkozót, ahol majd ratérek erre. Ez jó?


Nem mondom, hogy nem járok a fejében, hisz említettem, beszélgetést kezdeményez, csak képtelen tartani azt(nem kérdez vissza, nekem kell új témát hoznom)

2023. márc. 12. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nincs életkedve, hogy hosszasan beszélgessen veled, mikor egyébként is beteg. Majd ha jobban lesz, akkor találkoztok és megbeszélitek.
2023. márc. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
2023. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!