Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mennyire normális egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális egy kapcsolatban? Rossz előjel vagy nem kell tőle tartanom? Lent

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, viszont távkapcsolatban. 1 éve szeretjük egymást de nem jöttünk össze a távolság miatt. Márciusig bírtuk, hiszen most jön ő is Budapestre tanulni, és ezt a pár hónapot kell kibírnunk.


Rengeteget beszélünk messengeren mindig, de így három hónap után már nem olyan meghitt és cuki üzenetekkel teleszőtt lelkizés, sztorizgatás. Az utóbbi 2 hétben elég elfoglaltak voltunk, neki érettségi meg egy tanfolyam, nekem vizsgaidőszak, munkahelyen negyedéves zárás.


Kicsit unalmas néha, mert elvonja a figyelmünket 1-2 dolog, nem úgy mint régen. Ezzel együtt nagyon szeretjük egymást és videóhívásozunk, ha együtt vagyunk több napot, rengeteget szerelmeskedünk, filmezünk, és sok programot szervezünk.


Szóval ha együtt vagyunk akkor csodás, messengeren ha nem történik úgy semmi velünk egész nap és nincs olyan jó kedve akkor kicsit olyan válaszolgatós az egész.


Tudom, hogy személyesen éljük a kapcsolatot, meg azért elmúlik 1x a rózsaszín köd, de nagyon szeretem ezt a lányt (és ő is engem), szóval szerintetek normális ez a jelenség?


21F 19L


2018. jún. 29. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen normális :)

Kitartás, fantasztikus lesz, mert értékelni fogjátok a pillanatokat

2018. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!