Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 éves tini lányként gáz 33...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DNTSPRD kérdése:

17 éves tini lányként gáz 33 éves felnőtt férfival randizni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 15:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
28%
Én nagyon tudnám szeretni a 17 éves lanyt6, 40 éves férfi vagyok
2023. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
88%

30-as.

Nem azt mondta a kicsi, hogy biztosan házasság lesz belőle, hanem azt, hogy randizgatnak mert jól érzi magát vele.

2023. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
90%

32-as.

Ha viszont nem gondolják komolyan lehet csak dugásnak hívni, nem kell randizgatásnak. Ha meg nem akarnak komolyat, miért ne lehetne barátkozni. Nincs értelme alapból a kérdésnek, csak akkor, ha komoly dologról beszélünk.

2023. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
37%
Ha neked gáz akkor igen, egyébként senkinek semmi köze hozzá.
2023. márc. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem lesz egy jó kapcsolat,mert más az érdeklődési körötök. Gondold el 20 év múlva te leszel 37,de ő meg már 53 te mennél még ide oda ő meg már azt mondja,hogy milye fáj. Meg most gondolod el neki 33 évesen nem korai a gyerek tervezés. Te meg még 17 évesen kiskorú vagy. Lehet mire te leszel annyi idős, hogy gyereked legyen,lehet ő már nemzőképtelen lesz.
2023. márc. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
35. birom amikor azemberek ennyire magabiztosan állitanak valamit mikor fogalmuk sincs róla hogy ez valóban igy történne e csak mert te a begyöpösödött emberekhez szoktál nem jelenti azt hogy csak olyanok léteznek nagybátyám 60 éves és ég midnig jár moziba bulizni stb. És a gyerek sem egy olyan dolog amit minden egyes ember szeretne vagy tervez, létezik örökbe fogadás is amúgy és honnan tudod hogym ár most nem nemzőképtelen tegyük fel egy egészség ügyi ok miatt soha nem is volt nemző képes?
2023. márc. 23. 08:11
 37/69 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.

Ne foglalkozz semmiféle negatív komnentekkel.

Csak összezavar, és összekuszálja a gondolataidat.

Tedd azt amit jónak látsz, és csinálj mindent úgy, ahogyan jól érzed magad.

Az a lényeg, hogy te érezd magad jól.


Egyébként meg az életkorból nem lehet semmit sem megitélni.

Vannak 30-40 körüli férfiak, akik elhanyagolják magukat, elhíznak, rossz rájuk nézni.

Viszont akik odafigyelnek magukra, nem híznak el, sportos életet élnek, azok a férfiak még 50-60 körül is lehetnek jó megjelenésűek, sármosak.

Minden, életmód és életvitel kérdése.

2023. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 Strand Unió ***** válasza:
69%
37-es kommentelő: NEM ÉRTEK EGYET!!! És az effajta kijelentések ember életeket vághatnak (teszik is) tönkre. Vannak határok, és már a 8 évnyi korkülömbség is sok. Ha egy 33 éves ürge hajlandó egy ilyen párkapcsilatban résztvenni az igen is, nem normális. Sőt! Veszélyes. KÉRDEZŐ, a válaszom egyértelműen nem. Tudom, hogy ebben a kicsavart világban mindenki szeretetre vágyik, de azt ne egy 33 éves férfinél keresd, kérlek, mert annak semmi jó vége nem lesz. És komolyan nem értem azokat a kommentelőket akik támogatnának egy ilyen kapcsolatot. Hol a felelőség érzetetek a fiatalabbak felé?!
2023. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
86%

#38


Én pedig veled nem értek egyet. Valószínűleg sosem volt ilyen típusú és minőségű kapcsolatod, ezért sipákolsz, de a valóságban ezek nagyon tartalmas, izgalmas, előremutató, jó kapcsolatok is tudnak lenni. Volt már benne részem. Nyilván a tánchoz két ember kell... :)

2023. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:
33 hát akkro még is minek hivjam a randizgatást ha nem randizgatásnak?
2023. márc. 23. 14:07
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!