Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 éves tini lányként gáz 33...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DNTSPRD kérdése:

17 éves tini lányként gáz 33 éves felnőtt férfival randizni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 15:34
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
és még ism iről szól az élet ha nem rólunk? eléggé baj ha szerinted nem rólunk szól az élet nem csoda hogy magyarország a legdepresziósabb ország avilágon
2023. márc. 23. 16:37
 52/69 anonim ***** válasza:
0%
#43 Nem, ez a statisztika, olvass utána.
2023. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
19%

Mert a nők azok nők, és eleve sokkal érzékenyebbek mint a férfiak, életkortól függetlenül.

Úgyhogy ezt a statisztikát feltalálni nem egy nagy durranás.

10kg vas, nehezebb, mint 5 kg vas.

Na. Milyen nagy feltalaló lettem. Micsoda statisztika.

Irány a Nóbel díj.

2023. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:

52. Statisztikának nem lehet hinni

53. ez mekkora baromság már ne is haragudj.

2023. márc. 23. 17:29
 55/69 Strand Unió ***** válasza:
74%

# Kérdező


Miért lett a munkás emberből munkás? Nem, nem mindenki hátrányos helyzetü, hogy ne tudna tanulni.



Amikor azt mondtam, hogy az élet nem rólunk szól, azt nem úgy kell érteni, hogy értéktelen kis senkik vagyunk, hanem úgy hogy az élet nem körülöttünk forog.



És aki erre rájön és képes lesz másokon úgy segíteni, mint amúgy sajat magán, szerintem ez az egyik dolog ami felnötté tesz valakit.



Aki pedig nem képes erre annak nehéz élete lesz.



A döntés a te kezedben van, bár inkább a szüleidében tekintve, hogy nem vagy 18. Beszélj velük erről.


De annyit mondok, hogy számomra egyik legnehezebben "elfogatható" dolog a világban az az, hogy mindig is voltak és lesznek a olyan perverz sötét emberek, akik kiskorúakat használnak arra hogy ,,jól érezzék magukat" megnyomorítva őket ezzel. És hiába van anni segélyszervezet és magán személy, mindig lesz aki áldozatúl esik nekik. Ebbe sosem fogok belenyugodni, ha esetleg nem értetted volna, hogy miért tiltakoznak ennyire hevesen az értelmesebbek...



De nekem nem dolgom senkit se meggyőznöm egy rossz döntésről. Arra nem lenne elég az egesz nap.



És szerintem Ukrajnában jóval depisebbek az eberek, mit itt. Még mindig jobb helyzetben vagyunk...még.

2023. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
83%
Majd meséld el, hogy átvertek-e.
2023. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
70%
#56 Arra még éveket kell várni. :D
2023. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
75%

#41 #52


Milyen statisztika? Kérlek peer reviewed tudományos lapot idézz és linkelj, vagy hivatalos statisztikai adatforrást. Szivesen beleolvasnék. Mert eddig csak légbőlkapott baromságnak tűnik.

2023. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 Strand Unió ***** válasza:
0%

@Kérdező


*Javítva. Bocs, nem jól fogalmaztam. Igazából úgy kellett volna mondanom, hogy aki képes mások szükségleteit magáé elé helyezni, ha szükséges, (vagy is önfeláldozó) szerintem ez az egyik dolog amitől valaki felnőttnek nevezhető.

2023. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:
55. és ha senki nem lenne munkás ember ki végezné el a munkát?
2023. márc. 24. 15:22
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!