Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 éves tini lányként gáz 33...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DNTSPRD kérdése:

17 éves tini lányként gáz 33 éves felnőtt férfival randizni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 15:34
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
100%
És az jooo sztetek egy 17é lánynak, hogy a meki meg az otthon youtubefilmnézés-rendelünkpizzát a program, vagy hagyjbékén, mert a haverokkal megyek meccsre stbstb hasonló korú fiúk ? Na mert 100-ból 95 ilyen. A másik 5 meg a BMW kulccsal jampizik és királycsávót játszik.
2023. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 Strand Unió ***** válasza:
86%

@Kérdező


Te mindenen fönnt akadsz amit mondok? Egész idáig azt gondoltam, hogy tényleg érdekelnek a válaszok a kérdéseidre. Ahhoz, hogy valakibe beleköss nem kell kérdést kiírni.

2023. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 Strand Unió ***** válasza:
83%

Szerintem ezen a ponton vált fölöslegessé mindem további "párpeszéd" a részemről. Ha esetleg, egyszer tényleg kiváncsi leszel rá itt van az eddig is hangoztatott válaszom összefoglalva:


Nem, nem normális ha egy 17 éves lány egy 33 éves férfival akar komoly kapcsolatba kezdeni. A korkülömbség nagyon nagy, már majdnem egy egész generáció.


És tekintve, hogy a lány még csak 17 éves, igen csak kiszolgáltatott a helyzet. És ja, anyukád kábé rögtön az elején eltalálta a lényeget.


Szívből remélem, hogy a józan eszedre fogsz hallgatni és nem azokra a felelőségtelen emberekre, akik azt mondják ,,hogy tedd az, amitől jól érzed magad" mert elárulom neked az sosem fog igazán boldogságot okozni. Minden sztár meg drogos és alkesz azt csinálja, nem igaz?


Azt meglátjuk mi marad ebből a generációból 10 év múlva az effajta tanácsaitokkal.


Strand Unió

2023. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy gáz. Sokmindent elárul a férfiról is. Aki lánya korabeli kislányokkal kezd, ott valami nem stimmel.
2023. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 Strand Unió ***** válasza:
75%
🤣🤣🤣 Haha leesett. Mond kérdező (DNTSPRD) te a 17 éves lány vagy a 33 éves csávó vagy? Mert az az erős gyanum van, hogy inkább utóbbi...😄
2023. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
0%
Én hetvenkettő vagyok, nem zavarna, ha csak 17 vagy! :-)
2023. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 Strand Unió ***** válasza:
100%

Eléggé furcsa egybeesés, hogy van egy pont ilyen nevű felhasználó aki alig egy hónapja még 33 éves férfinak adta ki magát...


Amennyire én tudom a Gyakorikérdések.hu-n nem lehet két külömböző embernek ugyan az a felhasználó neve. Persze lehet, hogy időközben szabaddá vált a név... Nem zárom ki a lehetőségét annak, hogy tévedek, de azért, na.


Szóval maradjunk annyiban DNTSPRD, hogy ez nem volt szép tőled.


Mondjuk ez még mindig jobb egy fokkal, mint egy 17 éves kamasz lány aki élete talán legrosszabb döntését készül meghozni. De attól még a drága idő pocsékolása marad.



Még ilyet. Iylen 100:1-hez esetekbe botlani.

2023. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
76%
67 szegény :D
2023. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim válasza:
72%

Én voltam hasonló szituációban, és szerencsésnek mondhatom magam, amiért tényleg egy normális pasival sodort össze a sors.

Egy kapcsolatban alapvetően szerint nincs gond a nagy korkülönbséggel, ha a felek nem elnyomni, manipulálni akarják a másikat.

Ha elfogadsz egy tanácsot kedves kérdező, ismerd meg a pasit, mielőtt bármi komolyra hajtanád a fejed, mert könnyen sérülhetsz egy ilyen szituációban.

2023. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!