Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább a kapcsolatban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve ismerem ezt a gyönyörü lányt, imádom szeretem kívül belül. Annyi az aprócska bökkenő, hogy másik városban lakik. 2 hetente tudjuk megoldani a találkát mert van hogy neki van hogy nekem van egyéb kötelező program. Adott most ez a tavaszi szünet, gondoltam arra hogy eljöhetne itt is aludhatna és másnap az egyik busszal visszamenne. Csináltunk má nem 1x ilyet, fel is hoztam neki az ötletet, de azt mondta hogy rengeteget kell tanulnia, szünet után 5-6 dogát írnak egyből és ha 2 tantárgyól nem húz bele nagyon akkor meg fog bukni, ez az egyik, a masik hogy otthon náluk mindig van valami program amiről nem nézik jo szemmel ha lemarad/nincs ott. Tudom hogy nem hazudik és tányleg van dolga.

Csak én gondolom túl vagy tényleg úgy érzem mintha én többet foglalkoznék vele, hogy találkozzunk stb. mint ő velem.


Kérlek segítsetek, nagyon aggódom miattunk és az miatt is hogy mindenkinek legyen jo.

A válaszokat előre is köszönöm!



2023. ápr. 1. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szépen nyisd ki a szád és tedd fel neki ezt a kérdést, hogy mit szeretne és hogy szeretné. Beszéljétek át együtt, közösen hogy van e esetleges jövőtök. Itt mi nem látunk bele ebbe az egészbe. Ennyi alapján meg leszűrni azt hogy te többet foglalkozol vele, mint ő veled...háát ha valóban bukásra áll akkor inkább biztasd hogy húzzon bele és tanuljon.

Egy 18 éves lány, aki idén érettségizik

2023. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze a bátorságod, és oldd meg a problémát! Gondold ezt: Én egy kemény fiú vagyok, aki mindent megold!
2023. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon aggódsz magatok miatt, akkor ezt ne random idegen emberekkel közöld, beszéld meg, hanem a barátnőddel. Kommunikáljatok egymással. Ne félj neki elmondani, mit érzel, mitől félsz stb. Nem az fogja tönkrevágni a kapcsolatotokat, hogy tanulnia kell, hanem az, hogy nincs meg köztetek az alap kommunikáció. Így nyílván a bizalom is könnyen meginog és máris azt hiszed, szándékosan nem akar találkozni veled..
2023. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali,

nekem is volt ilyen, csak mondjuk mi heti 1x találkoztunk (egymásnál alvás), de neki ez sok volt (vagyis inkább a szüleinek), nekem meg kevés, úgyhogy hosszú távon csak szarabb lett, szóval ha neked ez kevés és nem tud rövid távon változtatni, engedd el inkább.

2023. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!