Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön össze soha 5-6...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze soha 5-6 hónapnál tovább?

Figyelt kérdés

▼Rocker vagy(külsőleg, belsőleg)

▼Rockon, metálon kívül más nem tudok meghallgatni.

▼Erős személyiségem van

▼Hirtelen haragú vagyok néha

▼Kedves vagyok, megértő és gondoskodó

▼183cm vagyok, normális testalkat

▼imádok verekedni(főleg fiúkkal, de csak ha nem hagyják magukat)

▼Kosárlabdázok férfi csapatban

▼Kreatív vagyok

▼Nem vagyok túl pozitív ember

▼Akiket szeretek azokat megbecsülöm

▼Energikus vagyok

▼Harry Potter mániám van

18/L



2017. nov. 12. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Kéne a hóhérnak egy égimeszelő csaj, aki ráadásul még meg is ver:D
2017. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Rocker vagy, vállalod, jót és rosszat elbírod? :D :D


A hirtelen haragúság nem vonzó.

Imádsz verekedni? Fiúkkal? Ne haragudj, de nekem erről az általános iskola max.6. osztálya jut eszembe, mikor a két nem először próbál félénken közeledni a másik felé, de nem tud milyen eszközhöz nyúlni, mert valljuk be, udvarolni még nem tudnak. 18 éves vagy, elvileg felnőtt, ebben a korban verekedni vagy gyerekes, de szörnyen, vagy pedig közönséges.

Szerintem ez a két dolog rövid távon sem tolerálható, itt keresném a hibát. A többi dolog tetszik, amit írtál.

2017. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
183 cm nő? Műttesd át magad...
2017. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Nekem se kellenél.


Nem csak azért, mert barátnőm van, hanem:


- Én nem nagyon hallgatok rockot, és ha nem tudsz mást meghallgatni talán le is szólnád.


- Semmi szükségem arra, hogy néha rád jöjjön valami, és ordibálj, és esetleg verekedj.


- Nem vagy pozitív, azzal nincs gáz, de ha folyton csak lógatod az orrod, és lehúzol engem, az nem kell.


- Akiket nem szeretsz, azokat is meg kéne becsülnöd.


Plusz nekem a túl rocker külső nem jön be, és az sem, ha valaki magas.


Tudom, hogy le leszek pontozva, de talán az őszinte válaszoknak van értelme. Biztos van olyan srác, aki erre bukik, én speciel kerülöm az ilyen lányokat.


20F

2017. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
#3 azért vissza foghatnád magad. Azért mert magas műtesse át magát?! Tudod nem lehet mindenki pincsi, gndolom irigy vagy mert fiú léttedre lehet hogy csak a 170 cm-et súrolod. Amúgy kérdező ne aggódj te így vagy egyedi, és úgyis megfogod találni a hozzádvalót.
2017. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

az hogy nem vagy túl pozitív, haragos vagy valószínű már annak az okozata hogy a rokkeres, fiús viselkedésed miatt nem kapsz pozitív visszajelzéseket, ebben a képzelt ellenséges közegben ellenségessé válsz,

változtass

rokkernek lenni gyökérség

ez már nem a 80as évek

2017. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Az a gyökérség ha egy stílusirányzatot gyökérnek nevezel!!

2017. nov. 12. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

a zenei stílus ízlések és pofonok, nem erről van szó


hanem ha te magad vagy egy zenei irányzat kizárólag színpadon használt, színpadra kitalált, eltúlzott vizuális megjelenésének a hirdetőoszlopa

az a gyökérség, mert félreérted az egészet


egyébként neked nem erős személyiséged van hanem túlkompenzált gyenge, azért vagy ilyen felháborodós, leugatós, légy önmagad, ne kliséket kövess

2017. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Sokan mondják, hogy "légy önmagad" de amikor ezt valaki tényleg vállalja, az már nem kell? Szerintem nem követ semmi olyat, amit ne érezne a magáének. Az rendben, hogy a személyisége van akinek bejön, van akinek nem, de ilyen külsőség miatt leszólni...

A verekedést biztosan nem úgy érti, hogy ha olyanja van, nekimegy annak aki éppen útban van. Egyébként is vannak nők a karateedzéseken és más önvédelmi sportokban is.

2017. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Küzdősportra gondoltam!!
2017. nov. 12. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!