Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Komolyan gondolja a srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja a srác, vagy csak “unatkozik”?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az alábbi helyzet áll fent nálam.

1 hete beszélek egy fiúval, ő írt rám, hogy szia, mi újság, stb; aztán megkérdeztem hogy hogy rám írt, mivel nem ismertem majd azt mondta, hogy szimpatikusnak tűntem neki így gondolta rám ír.

Kedves, aranyos srác, sokat érdeklődik felőlem, de pár nap után elkezdett néha szívecskét írni, olykor csak egyszavas válaszokat ad, illetve van, hogy csak annyit reagál: Naaa az jó.

Beszélt arról, hogy majd találkozhatnánk de kérdezni nem kérdezte tőlem lenne e kedvem vele elmenni valahova vagy bármi.


Szerintetek tényleg érdeklődik vagy nem igazán számítok neki?



2023. ápr. 7. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudom mi értelme neten ismerkedni..szerintem k..va szar.


Amúgy ha akar találkozni akkor majd meg írja konkrétan…te addig ne rágódj rajta semmi értelme

2023. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Korotok?
2023. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy srac aki mondogatta hogy majd ha nalam alszol, majd ha talalkozunk aztan amikor akartam sose ert ra. Azokban a fiukban meg nem bizom akik par nap utan szivecskeket irnak, hiszen(bocsi hogy ezt mondom) de meg nem szerethet, mivel nem is ismer igazan csak online. Ha meg nem szeret minek ir sziveket? Az ilyen fiuk valoszinuleg vagy 10 lannyal beszelnek egyszerre, es mindnek sziveket irnak,eg azt mondjak h szimpi vagy. Unatkozasbol irnak meg jol esik nekik h sok csajnak tetszenek, elvezik a figyelmet. Nekem is van egy fiu haverom, aki minden nap mas lannyal beszel, udvarol nekik, sziveket ir, aztan egy ido utan offolja oket. Nekem nagyon nem tetszik amit csinal, de o azt mondja csak szorakozik, csak mem veszi senki komolyan, ha meg igen megerdemli. Bocsi hogy ezt mondom de sztem ez a srac se mas mint a tobbi. Persze lehet tevedek! Csak tapasztalatbol mondom.

18/L

2023. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindketten 19 évesek vagyunk
2023. ápr. 7. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg tőle
2023. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyelőre csak hagyd, hogy minden menjen tovább, aztán majd egy-két héttel később gondoljodj további lépéseken.
2023. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Valszeg első pár nap után alábbhagyott az érdeklődése.
2023. ápr. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
majd kiderül vagy kérdezd meg tőle
2023. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Masnak nem irt ilyet a kerdezo privatban?: "Szia. Nyalnám a 18 éves talpad" ezt nem tudom mire velni...
2023. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is kaptam ilyen üzenetet, 2 nappal ezelőtt, nem tudom mire venni….
2023. ápr. 10. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!