Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Hogyan kell jól csókolózni?

Figyelt kérdés

Ha lehet részletesen, mert én szociális szempontból nagyon retard vagyok.


(Privátot légyszi ne!)


2023. ápr. 14. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel máshogy majdnem…de amúgy 1 hét után kb rutin dolog az egész..ha soha nem csináltad akkor max 1 hét alatt rájössz.


Én kur.va szarul csókoltam eddig..aztán a barátnőm tanított meg anno. Volt olyan hogy 2 csaj is azért csókolozott velem mert tudta hogy jól csinálom (mármint a barátnőm mondta hogy próbálja ki velem is) szóval nem nagy cucc az egész. Érzelem kell hozzá és akkor a legjobb

2023. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ösztönös, aztán gyakorlod menni fog kb
2023. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet tanítani. Ha rákerül a sor, élvezni fogjátok mindketten, az fix. Amúgy az első mindenkinek kb a legizgalmasabb és a legfurcsább. De emiatt nem kell izgulni. Az első néhány után már nagyon fog menni.

Amúgy hány éves F/L vagy?

2023. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszaolvasod az erről kiírt 600 kérdés valamelyikét, akkor sok hasznos tanácsot fogsz látni.
2023. ápr. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában úgy kell, hogy vagy a felső, vagy az alsó ajkát csókolod. Ennyit tudok mondani. Ha rákerül a sor hogy kipróbáld, bele fogsz tanulni, hogy jól csókolj.
2023. ápr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Így

2023. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%
6-os jól írja, de utána nem kell megölni és megenni a partnert, mint ahogy az idézett műben történt. - END OF SPOILER
2023. ápr. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%

Jaj mit pomtoztok le?

Itt tényleg tinik vannak vagy mi?


Jól nyomta azért a két bácsi együtt, lássátok be

2023. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!