Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randira ünneplőben a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira ünneplőben a fiú kérésére?

Figyelt kérdés

Randizok egy sráccal hétvégén, megkérdeztem, hogy milyen ruhában tetszenék neki és úgy fogalmazott, hogy úgy, ahogy suliban ünneplőben szoktam lenni, de ne mutassam meg neki előre, hogy áll rajtam, hogy meglepetés legyen.


Hát, én ünneplőben úgy szoktam lenni, hogy fehér csipkés ujjú csinosabb felső, egy fekete farmer és fekete balerina cipő.


Szerintetek jó lesz ez, vagy ő annyira blúzos-szoknyás szettre számít, hogy csalódni fog?


18/L



2023. ápr. 21. 07:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ennyire ne gondold túl. Így szoktál ünneplőben lenni és kész, köszönje meg. Egyébként te mit kértél tőle, ő mit fog viselni a kedvedért? Mert ugye kölcsönös?
2023. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem rá, hogy mit szeretne, nem ő kérte. :)
2023. ápr. 21. 08:47
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Blúz alá ne vegyél melltartót, és garantált a siker.
2023. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3: Nem nagyon sikerült a kérdésemre válaszolnod.
2023. ápr. 21. 11:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Esetleg a balerina cipőt gondolnám át, ha olyan a program. Nyilván kávézni jó lesz, de ha hosszabbat sétáltok (mondjuk 2 km) nem biztos, hogy az lenne a legkényelmesebb opcióm.
2023. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
A farmert inkább ne inkább egy szoknya
2023. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudja, hogy milyen a suli-ünneplős ruhád, szóval abban menj, ami neked a legjobb.
2023. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
El akar ballagni veled vagy mi xD A vén diák...
2023. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves? Ez ilyen fétis lehet nála. Ismerek egy srácot, aki nyomja a sok creepshotot végzős gimisekről érettségi ideje alatt.
2023. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó kis tapadós ruhát vegyél fel inkább, amit könnyedén felgyűrhet a csípődre a buli egy sötét sarkában.
2023. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!