Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan alakítsam tovább az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakítsam tovább az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

Az iskolánk kémia laborjában a padokra felírva vannak telefonszámok, amiket csak úgy random diákok otthagynak. Egyet leírtam és fel is hívtam az illető ismeretlen csajt és egy ilyen titokzatos személyazonossággal próbáltam eladni neki egy fűnyírót viccből. Úgy hallottam hogy tetszett neki a kezdés, elkértem a nevét is, viszont ő az enyémet nem tudja még. Telefonon semmi komolyat nem mondtam még neki, ezért is:

Kérdésem hogy hogyan lehetne tovább vinni ezt a kontaktust, hogy a végén akár egy randevú is alakulhasson belőle? Nem szeretnék nyomulós lenni, egyenlőre semmit nem tud ő rólam az égvilágon.



2023. ápr. 29. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp sződ bele hogy a kémia laborból van meg a számod, hogy tudja hogy most nem csak szivatod, hanem kacérkodsz vele. Tudnék ötleteket adni, de ez a te játékod. Neked kell kreatívnak lenned. Grat hogy belevágtál. 30/F
2023. ápr. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
* csak ne felejtds el, hogy nem biztos hogy jó csaj van a vonal másik végén. (De ha vevő a játékodra, még ha nem szép, akkor is lehet értékes.)
2023. ápr. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni, mikor majd fél év múlva a közös családi összejövetelre elhívod bemutatni

- Na és, hogy jöttetek össze?

- Hááát, inkább hagyjuk 😂


Viccen kívül amúgy nem tudnék értelmeset javasolni, csak sok sikert a dologhoz. Reméljük lesz valami folytatás 😀

2023. ápr. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A következő lépés az, hogy személyesre veszed a dolgot, bemutatkozol, megkeresed mondjuk facebookon.
2023. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!