Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hova hívjam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nonameboi kérdése:

Szerintetek hova hívjam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Na szóval: van egy lány, akivel egy jó ideje ismerjük egymást különóráról, de csak az elmúlt egy évben barátkoztunk össze (meg az egész ottani közösség az elmúlt idöszakban tök jól kijön egymással).

Nekem megtetszett, de nem vagyok benne biztos, hogy én e neki. Szerintem csak barátként gondol rám, semmi több. Próbáltam közeledni felé, de nem mutatott különösebb érdekeltséget. De ma megbeszéltem vele, hogy két hét múlva elmegyünk valahova.

Ennek nagyon örülök, csak nem tudom hova menjünk. Szereti a horrort, de én annyira nagyon nem, de ha kell, azért elmegyek vele egy horror filmre :p

Valami olyasmire gondoltam, hogy bemegyünk a városba, ott lógunk, valami programot csinálhatnánk, majd ehetnénk, stb.

Meg fogom majd kérdezni a barátait, hogy milyen hasonló helyeket szeret, de elöbb érdekel a ti vélemémyetek!

(én 16/f ö 16/l)



2023. máj. 5. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Első randin horror film nekem kicsit erős. Attól függetlenül, hogy szereti de te nem. Ettől független jó ötlet elhívni, városban sétálni, beülni valahova. Kérdezd meg mihez lenne kedve.
2023. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A mozi szerintem nem a legjobb ötlet, mivel nem lehet beszélgetni. Én is azt ajánlom, hogy inkább menjetek el a városba, sétáljatok, beszélgessetek, üljetek be valahová stb (esetleg utána mozi).
2023. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se javasolnék mozit, inkább üljetek be beszélgetni valahová.
2023. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!