Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok! Magas vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Magas vagyok, ha 16 évesen 182 cm magas vagyok? Ez már vonzó?

Figyelt kérdés

Persze valószínűleg még fogok nőni. Tudom, hogy a lányoknak nagyon tetszik, ha egy srác magas, és "felé tud tornyosulni" a lánynak. Hallottam olyat is, hogy férfiasnak tartják, vagy biztonságérzetet is nyújthat (nyilván, ha a nem 45 kiló hozzá, vagy nem éppen hogy elhízott). De nyilván nem ez a primer, dobogó első szempont társkeresésnél.


Szerintetek ez már magasnak számít? Vonzó?



2023. máj. 6. 12:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert ismerek nálam magasabb velem egykorú srácot is.
2023. máj. 6. 12:02
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem attól leszel vonzó mert magas vagy vagy alacsony.

Inkább gyerekes vagy, mert azt gondolod azért mert magas vagy vonzó is leszel.

2023. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2.

Nyilván nem csak ettől, mert számtalan belső és külső tulajdonságból áll, de ha jól tudom előny a magasság is.

2023. máj. 6. 12:08
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy előny akinek tetszeni fogsz annak egészében leszel tetsző nem azért mert magas vagy, lehet magas vagy de más szemében ronda mint egy giliszta.

Majd ha felnőttél rá fogsz jönni.

2023. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Egy 150 centis csajnak tuti nem vonzó.
2023. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
" Persze valószínűleg még fogok nőni" nem fogsz
2023. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Bár hogy nőni fogsz-e még azt nem tudom. Szüleid mekkorák?

2023. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#5.

Miért nem? Azért 150-es csajjal még nem találkoztam, de 1,6XY magas csajokat láttam már. Nekem nagyon tetszene, hogy homlokon puszilhatom bármikor. :-) Vagy megemelhetném egy kicsit ölelkezés közben. Stb.

2023. máj. 6. 15:36
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekem inkább közömbös. Mivel 160 centi vagyok, lehet kicsit kényelmetlen lenne, eddig olyan 170-175 centi fiúkkal jártam, de nem lenne gond, ha egy srác olyan magas mint te. Szerintem ez inkább a magas lányoknak előny, mivel nálam kb mindenki magasabb, az nem olyan fontos mennyivel. De azért nálam se hátrány. 😊
2023. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
82%

Lány vagyok, és hát elég alacsony(155 centi vagyok kb.) nekem jobban bejönnek a magasabb férfiak, mivel védelmezőt látok benne.

Kérdésedből ki indulva, szerintem igen, magasnak számít.

2023. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!