Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon magas lányok! Tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas lányok! Tényleg olyan nehéz párt találnotok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben megszaporodtak az ilyen kérdések gondoltam kiírom. Barátnőm sportosan vékony, széparcú, heti 4x sportol. Ennek ellenére folyamatosan azon siránkozik hogy a magassága miatt nem kell senkinek (184 centi amúgy. Mindketten 18 évesek vagyunk. Tényleg ennyire nehéz ügy ez? Szerintem sokan szeretnének ilyen párt.

2019. aug. 12. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem a magasság a mérvadó (ahogy a kor és a súly sem, ezek csak számok). Sokaknak viszont számít, amit én se értek. Nem emiatt fog valaki kevésbé szeretni.
2019. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezzep a magassaggal annyira szerintem nincs elveszve de az teny hogy egy 190+ os nonek nehezebb dolga van.
2019. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mindenkinek nehéz párt találni.
2019. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Tény, hogy általában jobban szeretik a fiúk, ha a barátnőjük alacsonyabb náluk, de szerintem a 184cm még nem vészes. Elég sok fiú van aki 184cm, vagy annál magasabb. Én is 192 cm magas vagyok, és sokkal jobban örülnék egy 184cm magas barátnőnek, mint egy 164cm magasnak. 20/F
2019. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Valaki hiába alacsonyabb, ha nem szép. Viszont ha adva van egy 184 cm-es de szép lány akkor annak nagyobb esélye van mint pl egy 170 cm- es csúnya lánynak.
2019. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Akkor is ez az igazság ha lepontoztok
2019. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 én nem pontoztalak le :)

szerintem igazad van

2019. aug. 12. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én magasról les..nám hogy mekkora, csak cuki legyen..
2019. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szioo! Én 181 cm vagyok. Szerintem annyiban nehezebb, hogy a legtöbb ilyen lány csak nála magasabb fiúval jönne össze. Nekem is a 185+ lenne az ideálom, mert rossz érzés hogy mindenhol én vagyok a legnagyobb. Bár a párkeresési probléma nem hiszem hogy csak ez, de ez is kozrejatszik szerintem
2019. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!