Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok bennem van a hiba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok, magas (194cm) és vékony srác.. Nem vagyok "páva", sem más ilyen nagyobb körnek mondható dolog "tagja" (másik példa: emosok). Párkapcsolatom még nem volt visszautasításom meg ha nagyon átgondolom lassan 50-60 körül lesz.. Nem vagyok "mániákus" tehát ha egy elutasít nem rohanok már a következő nap a kövi után. Viszont mindenki elutasít, pedig odafigyelő vagyok, és igyekszem vicces is lenni. Utoljára egy 14 éves csaj utasított vissza mert jóban lett egy másik fiúval amíg táborban volt. Nem vagyok a leggazdagabb (AirMax, Rolex óra..stb nincs de mégis adok magamra). Külsőre is kb lányok szerint 6-7/10 vagyok :S Bennem van a hiba? Mert, hogy ennyi csaj "szemét" az már több mint fura kezd lenni :| Válaszokat előre is köszönöm. (lehetőleg kort írjatok ha lehetséges.)

2015. aug. 22. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
képet
2015. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a magas-vékony srácot!!! 4! Négy! 444!!
2015. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 hugohamm válasza:
Nekem is kuldhetsz kepet magadrol :)
2015. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Küldj képet :)
2015. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetnél képet :)

Igazából, ahogy ezt olvastam, semmi elrettentőt sem találtam... harmincöt centivel vagy magasabb, de nem baj az :D nem lehet, hogy unalmas vagy? (Semmi ellenszenv, tényleg kedvességből kérdem.) Mert lehet, hogy ezért lettél visszautasítva, ugyanis ez elég nagy mínusz... de ha nem, akkor nincs ötletem :D 14/L

2015. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? 15/ l
2015. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy rossz lányokkal ismerkedsz? Tipikus hiba, hogy vannak akik egy bizonyos típusú emberbe esnek bele mindig. Ha te mindig a gazdag pávákat értékelő, plázacica csajoknál próbálkozol, mindig elutasítanak, hiába mész oda 60-szor vagy 600-szor, mert nem vagy gazdag páva. Ez nem baj, sőt, de keress olyan csajt aki teljesen más mint az eddigiek, és más fog neki tetszeni. Lehet hogy te. 17l
2015. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet nekem is igaz fiú vagyok de elmondom mi a baj veled. Rám általában 10/8-9 et szoktak adni
2015. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A képet láttva személy szerint nem tudom hogy mi bajuk lehet veled?! #6
2015. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet, ha gondolod.:) 15/l
2015. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!