Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy nő/lány szereti azt ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő/lány szereti azt ha tudja egy srácról hogy bejön neki?

Figyelt kérdés
Szóval, teszem fel van egy hölgy akivel ismerkedem, érdemes lenne tisztáznom minél előbb mondjuk az első találkozás után? Vagy nem kell ezt elmondani és érdemesebb inkább cselekedni? Mert ha ezt elmondod lehet hogy elriasztja a lányt, nem?

2023. máj. 10. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Én nem tenném. Egyszer beszélgettem egy csajjal, akiről tudtam, hogy tetszem neki. Nem nézett ki rosszul, de tudtam, hogy csak egy szavamba kerülne és már össze is jöhetnék vele, ezért tartaléknak maradt, nem is lett belőle semmi. És ez fordítva is így van. Ha bevallod neki, onnantól egy opció vagy neki, amit vagy kihasznál, vagy nem.
2023. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Saját tapasztalatból mondom, hogy nem szeretik. Én mindig tisztáztam minden lánynál ismerkedésnél, hogy mit akarok, mert egyrészt semmi energiám nincs a játszmázáshoz meg egymás kerülgetéséhez, másrészt meg nem akartam friendzoneba kerülni. Mindig koppantam. Ha neked van kedved meg energiád ehhez az egész bohózathoz amiről az ismerkedés első szakasza szól, akkor csináld mert így van esélyed, nekem nincs egyik sem, inkább feladtam.
2023. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert én hülye elmondtam neki mert rákérdezett, amúgy randiztunk tegnap, szerintem tetszem neki, viszont lehet ezzel elijesztem. Valami okos pszichológiai tippetek nincs? Elérhetetlenség adása szerintetek gáz?
2023. máj. 10. 23:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg egy elég komoly kis csaj, mármint sok instakövető, ír neki ezer meg egy balek, ezért gondolom nincs oda érte ha valaki elmondja neki, biztos szereti ha húzzák az agyát. Viszont, azt mondta hogy ritkán találkozik fiúkkal randi értelmében, nagyon jól el is voltunk mindketten, ha minden igaz lesz folytatása. Meg ő mondta hogy kell neki a bizalom, és hogy ezért nem tud semmit mondani még. (mármint arra hogy én tetszem -e neki) Mert hogy volt már pofáraesése ami érthető, de a helyzetet komolynak nevezte, tehát potenciális kapcsolatnak. De mégis úgy érzem csak játszadozik, kövi randin bepróbálkozzak rendesebben? Előzőn is voltak minimális kontaktok, nem tűnt ridegnek.
2023. máj. 10. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van lebeszélve következő randi akkor nincs gáz, csak add magad ahogy eddig tetted. Az elérhetetlent ne játszd, nagy koppanás lehet belőle.
2023. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz kövi randi, akkor nincs semmi gond.
2023. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
sztem, ha csak úgy a szemébe mondod, az eléggé fejbe tudja csapni, tehát majd akkor mondd el neki, ha kezd köztetek valami komolyabb kialakulni
2023. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!