Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek bejön ha egy lány szereti a késeket, szeret verekedni, de egyben lányos is?

Figyelt kérdés
Igazából rólam van szó csak sok fiú nem mer kezdeményezni mert félnek tőlem...

#lány #kés #verekedás
2017. aug. 11. 22:15
 1/8 I noor Y ***** válasza:
100%
Nekem tetszik
2017. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 I noor Y ***** válasza:
100%
Bar ez a dolog fugg attol h mennyi idos vagy....es h ne ugy szeress verekedni h csak ugy bele kotsz vkibe meg suliban hanem arra ertem h mondjuk vmilyen edzesen vagy csak erdekel
2017. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Neked inkább csajoznod kéne.
2017. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, azt hiszem vonzana, kíváncsi lennék rá hogy még miben hasonlíthatunk
2017. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi a kommentért. Kérlek ne üss ke :D kemény vagy :) de ez nem feltétlen rossz hogy tudsz ütni
2017. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Yandere-Chan, te vagy az?
2017. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz verekedni (bátor vagy) akkor az rendben van,önvédelemre jó az,De ha lehet akkor Ne vigyed túlzásba mert a tetteknek következményük is van.Amúgy azt se írtad jól hogy sok fiú nem mer kezdeményezni...Pl megismerkedsz egy új fiúval akkor az honnan tudja hogy te verekedős vagy meg késes ,hogyha állítólag lányos lány vagy.. Esetleg megmondod neki az ismerkedés elején?? mert ha igen akkor miden világos.. azért félnek mert biztos eldicsekeded hogy te milyen kemény vagy megvszereted a késeket meg a macsetát,vagy van neked otthon,gyűjtögeted..:D akkor persze hogy félni fognak.. azt inkább akkor mond el ha már jól kiismertétek magatokat a jövendő pároddal.. mert ha énis elmegyek egy randira a csajjal elmondom hogy szeretem a fegyvereket pl pisztoly meg hogy verekedős vagyok akkor szerinted fogok én a csajnak kelleni?? minden bizonnyal nem.. szóval azt azvegyet tudom neked tanácsolni hogy ha új emberekkel fogsz ismerkedni akkor mellűzd a verekedés meg a késes témát. Sok szerencsét a továbiakban. :) spoiler: EL NE VÁGD A NYAKAMAT :D :D csak vicc volt :D
2017. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát én úgy vagyok vele hogy van egy osztálytársam ( en fiu vagyok) (ő lány csak hogy tiszta legyen) na szóval a lany rohadtul bejön de tényleg, megvan a kislanyos bája kedves stb... szóval egyik nap nevetve veszi elő bicskáját a suliban a táskájából és nekem így is bejön, komolyan, ha megvan a kislányos bájos mosoly meg az a rajongás akkor ezek a tulajdonságok nekem rohadtul bejönnek....en se vagyok százas az is biztos de ne félj, bár nemrég egy RUI K25 Thunder I kést tervezek venni és kiderült hogy szeretem a bajonetteket (főleg a katonaikat) szóval lehet én vonzódok az ilyen lányokhoz de ne félj, nem hiszem hogy egyedül vagyok..... meg aztán a verekedés is bejön nekem, huuu hallod most jogy így belegondolok ilyen dolgok bejönnek nekem, A LENYEG NE AGGÓDJ, mindenkinek van egy párja valakinwk te is bejössz az biztos
2017. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!