Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Visszautasítottak, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottak, mert zavarja az exem?

Figyelt kérdés
A lányt az zavarja hogy "ismeri" az exem és milyen lenne úgy együtt lenni, ez mondvacsinált lehet és szépített vagy tényleg így gondolhatja? Nem igazán ismerik egymást, annyi hogy egy suliban tanultak. Rettentő érzés, randiztunk már pedig egyszer. :/

2023. máj. 18. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívom én racionális elutasításnak, amikor nem érzelmi alapon utasít el valaki valakit. És ez azt is jelenti, hogy az érzelmei nem elég erősek, hogy felülírják a racionális gondolatait. Persze lehet mondva csinált indok is, de az biztos, hogy nem szeret.
2023. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Én el tudom képzelni, hogy ez kellemetlen lehet neki, mert biztos mind a két lányt ismerted egyszerre, mégis a másikat választottad, most meg ezt a lányt. Én sem járnék így másodjára veled.
2023. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Őt nem ismertem előtte, csak az exemet, sosem voltak jóban. Viszont tök jól kijöttem a mostani lánnyal, és többet is gondoltam bele mint ami. Szóval nem ez az oka. :)
2023. máj. 19. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!