Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gogyan írjam meg szépen, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gogyan írjam meg szépen, hogy vége?

Figyelt kérdés
Tinderen matcheltünk, aztán találkoztunk is tegnap. Ő láthatóan jól érezte magát, és folytatni akarja, de engem sok dolog zavart a randi során. Rámírt, hogy jól érezte magát, mégis mit kéne visszaírjak, hogy ne legyen bántó, ne is olyan klisé, hogy "nem éreztem a kémiát", de egyértelmű, hogy nem akarom tovább?

2023. máj. 29. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Köszönöd az eddigieket, de nincs kedved a folytatáshoz. Minden jót kívánsz neki.
2023. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondanám a helyében: akkor van vége, mikor én mondom azt, hogy vége, szóval kérlek szépen ne beszélj butaságokat, mert... Nem akarom, hogy bajod essen.
2023. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj Anna, de nem éreztem azt az érzést, amit szerettem volna, úgy köztünk maximum barátság lehetséges csak. Ha nem gond neked se, akkor legyünk csak barátok.


Jaja, tudom, elcsépelt, de humánus.

2023. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
84%

A 2-es nagyon cringe.


Írd meg, hogy mi nem tetszett a randin, persze ne így, de világíts rá, hogy szerinted nem illetek össze.

2023. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mi zavart a randin?
2023. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!