Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig mindenki az első tali után alig beszélget velem vagy egyáltalán nem is ír?

Figyelt kérdés

Eddig háromszor volt ilyen, megismerkedtünk facen, taliztunk aztán annyi volt

Nem keresett egyik se :( mi lehet a gond?

16/l



2017. jún. 12. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
talán hogy képen jól nézel ki, a valóságban meg nem... mindig csak nézek hogy xy hogy néz ki iylen jól a képeken mikor a valóságban meg... pfejj
2017. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy veled vagy velük volt a gond.. (csúnya nemlehetsz ha 3 szor sikerül randizni) de lehet hogy bennedd van a hiba mert mielőtt mentetek volna akkor nincs gond de utána már van...
2017. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez lehet az oka? Nem tudom...
2017. jún. 12. 22:34
 4/14 StayAwake...Forever ***** válasza:
Ne hallgass rá, vicc nézni, amit írt. :)
2017. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Vagypedig kamu kepeid vannak a fb-on ... első jól mondod.(irod) nemlatnak hogy hogy nezel ki de a randi utan mar mas a velemeny (nem akarnak téged faképnél hagyni vagy megsérteni hogy elszöknek, hanem van annyi eszük hogy végig csinálják a randit de utána már nem is írnak...) Sok variáció van
2017. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ritka szar érzés

Nincsenek kamu képeim

2017. jún. 12. 22:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Mert nem voltál nekik élőben szimpatikus.

Nem egyértelmű?

2017. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De én tényleg próbálkoztam :'(
2017. jún. 12. 22:45
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Akkor nemtudom :D ezen neked kellene gondolkodnd mert te voltál randin .. vajon mit ronthattam el.. vajon olyan vagyok hogy sokat dumálok vagy olyan aki a csávó pénztárcáját jobban szereti mint a csávót.. (lóvéra hajtasz) vagy túl csendes (bamba) voltam ? Ismétlem rengeteg variációja lehet hogy nem írnak vissza...ezt itt senkise fogja tudni.. ez nem egy olyan kerdes hogy milyen telefont vegyek adjatok pár ötletet ...
2017. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akárhogyis próbálkozol,ha valakinek nem jössz be,akkor nem. Ha nem viselkedsz bunkon,vagy "rendellenesen",akkor nem a te hibád,csak így történt és kész.
2017. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!