Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy nálam fiatalabb lányt randizni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Végzős. A suliban felkeltette az érdeklődésemet egy 14-15 éves lány. Még soha nem beszéltünk, csak látásból ismerjük egymást (habár nem tudom, hogy ő felismerne e ha meglátna sulin kívül). A nevét is csak úgy tudtam meg, hogy feldobta a Facebook a profilját. Hogyan "kelthetném fel a figyelmét"? Felkelthetem egyáltalán? Vagy így 20 évesen inkább hagyjam mert fura lenne. Ha elhívnám randizni azt, hogy csináljam, hogy ne legyen kínos? Chaten lehet ilyet? Minden segítségnek és jó tanácsnak örülök. Köszönöm a segítséget!

2023. máj. 30. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ne akarj magadnak gondot, 2-3 év és dobna.
2023. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Azért 20 évesen egy 14 évessel elég meredek...
2023. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
1: Optimista vagy, valószínűleg egy-két hónapon belül.
2023. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem, el szokott az ilyen 1-2 évig is, eleinte hízik a májuk, meg villognak a felnőtt pasival. Aztán, ha az elkezdené komolyan venni, akkor jut eszükbe, hogy "bocs, ők még élni akarnak"...
2023. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Leírtuk már az előző kérdéseidnél, hogy ez így elég meredek. Ne hívd el, hiszen te magad írtad, hogy pedofilnak fog titulálni, ha nem jössz be neki. Megéri kockáztatni?
2023. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem is a korkülönbség, de más életszakaszban vagytok.


Nem passzolnak az életviteletek sem, ráadásul szexuálisan is fiatal a 14-15 éves és nem mindegy mennyire érett.

2023. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nem olyan vagyok egyébként mint az átlagos 20 évesek. Bizonyos dologban koravén vagyok más dolgokban meg "éretlen" (ez egy kicsit túlzás azért). Szóval én simán el tudom képzelni, hogy jobban kijönnék egy fiatalabb lánnyal mint egy korombelivel
2023. máj. 30. 13:01
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Jó, jó, nem kell a rizsa, finom friss húsra vágysz, ennyi a lényeg.
2023. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Miért kell mindig ezt hozni? Miért nem lehet elhinni, hogy csak úgy érdekel egy lány mindenféle hátsószándék nélkül? Ha mondjuk a 14 éves lány írja, hogy tetszik neki egy 20 éves arra mit mondanál?
2023. máj. 30. 13:06
 10/18 anonim válasza:
35%

A válasz:


Lenne kedved ismerkedni? (Közben kissé mosolyogva, nyitott tekintettel nézz a szemébe.)


Aztán megbeszéltek a helyszínt, időpontot.

2023. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!