Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért akart lesmárolni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akart lesmárolni? Pontosan mit érez irántam? Tetszek neki?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú haverom, akivel néha talizunk, és amikor talizunk akkor amikor együtt cigizunk, így egymás szájába fujjuk a füstöt mert az olyan sexy.

Tegnap, amikor ezt csináltuk és már összeért közben a szánk, megkérdezte hogy: Nincs kedved smárolni?

És igazából én is nagyon kívántam a dolgot szóval csak annyit mondtam hogy: de

És utána smárolgattunk. Miközben csináltuk, simogatta a nyakam<3 Amikor abbahagytuk akkor meg így átkarolt.



2023. jún. 14. 08:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy tetszel neki, de szerelemre gondolni még korai lenne.
2023. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég agyhalott dolgot neveztek szexinek, és még az írásmód is "the show must go on" töltetű.

Szerintem nem kell ezt az alkalmat túlpattogni. Ez nem szerelem, max kavarás. Ebben a korban komoly érzésekhez még éretlenek vagytok. A test látványa és közelsége izgatja őt és a hormonjai dominálnak, nincs ennek komoly vonatkozásban olyan vetülete, ami az irányodba mutató elköteleződésre utalna...

2023. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tuti
2023. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Cigizni ennyi idősen...?


Amúgy szerintem maximum annyiból áll ez az egész az ő részéről, hogy kavarni akar veled.


Ha szerelmes lenne beléd, akkor valszeg nem úgy kezdené, hogy "van kedved smárolni?" . Ez elég nyomulós nekem...

2023. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!