Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit reagálnátok ha egy lány előtettek lesmárolná a pasitokat?

Figyelt kérdés
Játszunk el a gondolattal, hogy te és a pasid sétáltok, beültök valahová, álltok egymás mellett az utcán és odamegy egy lány és csakúgy minden kérdés nélkül lesmárolná a barátotokat.

2020. febr. 12. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
A smároláshoz két ember kell...
2020. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem feltétlenül csak smárolásra gondoltam, hanem például arra is, hogy mondjuk elkezdi simogatni a pasitokat, kacérkodik előtte stb. Mindezt a szemetek láttára. Mit tennétek ilyen helyzetben, lányok?
2020. febr. 12. 17:06
 3/18 Fruzs33 ***** válasza:
52%

Azt biztosra veszem,hogy nem hagynám,hogy lesmárolja a párom!

Próbálnám szavakkal elintézni elsőre,nem vagyok a durvulás híve,csak önvédelemből ütök vissza általában.

2020. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Erre elég kevés esélyt látok. Alapból ehhez 2 ember kell, ha meg hűséges a pasid, akkor nem flörtöl mással
2020. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A pasi meg csak ott áll mint egy darab kaki??

Játszhatol a gondolattal, de a pasi se hagyná (én biztos nem). Velem meg ne is kacérkodjon, max az apjával a disznó ólban.

2020. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jatsszal a gondolattal nyugodtan, de ilyen nem letezik.
2020. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értitek! Itt nem a fiú hűsége a lényeg! Itt az a lényeg, hogy ti mit tennétek a lánnyal ha kacérkodna a pasitokkal a ti jelenlétetekben. Tehát mint azt a kérdésben írtam, te és a pasid egymással vagytok az utcán, iskolában vagy akárhol és egy lány csakúgy odamegy és elkezd udvarolni a barátotoknak.
2020. febr. 12. 17:16
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen csak a mesékbe van.
2020. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ilyen csak a mesékben van? Azért én hallottam már olyan történeteket, hogy két lány összeverekedett egy fiú miatt.
2020. febr. 12. 17:44
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
“Szia! Szeretnél beszállni harmadiknak? Vagy minek teszed itt magad?”
2020. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!