Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak el egy lányt randira?Mit írjak neki ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

"Szia


Valahova lenne kedvem eljönni velem?"

2023. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Megyek hónap köszmunkára, gyössz tés?
2023. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még írhattok,akár privátba is
2023. jún. 25. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismered már eléggé? Elég ideje beszélgettek? Van alapja a dolognak, vagy a semmiből akarod elhívni?
2023. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltunk táborba eggyütt,és néha láttam az utszán.Instagramon bekövettem és ős vissza követett egyébként akkor
2023. jún. 26. 06:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne randira hívd, csak együtt lógni. Séta, bicaj, deszkázás, ami érdekel benneteket. Fagyizás, stb...
2023. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se így említsd hogy randi. Egyszer írhatsz neki ahol érdeklődsz felőle és megosztod vele hogy hogyan élted meg a tábort, aztán majd szóba hozhatod hogy jó lenne valahova beülni. :)
2023. júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!