Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak randira egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak randira egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy lánnyal. Sokat beszélünk Facebookon, gyakran késő estig. Jól el vagyunk úgy érzem. Én sokat nevettetem, ő visszapiszkál. El szeretném hívni találkozni, de mesélte, hogy nagyon sokan hívják kávézni, moziba. Egyetemen a fiatalabb tanárok, akik ugye phd hallgatók, is...


Én meg nem szeretnék a 600 miliomodoik srác lenni aki rástartol, de valahogy már szeretnék vele találkozni, meg komolyabbra venni a dolgot.

szóval nem tudom hogyan közelítsem meg ezt a kérdést, mit tanácsoltok?



2016. dec. 27. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
mond h erdekesnek talalod es h szertned jobban megismerni.. atool meg h 600 an hivjak el ot valahova nem biztos veled nem menne el szivesen...
2016. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
legyél egyedi adj okot neki hogy ne a 600 ból válasszon hanem téged
2016. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyűjtsd össze mit szeret csinálni, mi érdekli és lehetsz titokzatos ha szereti a meglepetéseket. Összehozhatsz neki egy olyan randit ami biztosan megmarad az emlékezetébe mert nem általánosítás, nem az ami elsőnek eszedbe jut hanem ki kell dolgozni az ő ízléséhez. Mondhatod neki, hogy meglepetés hova viszed és akkor kíváncsi lesz, érdekelni fogja miért nem mondod el hova. Különlegesre fog gondolni mivel egy kávézást az ember nem tart titokban.
2016. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!