Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » SZerintetek ez jó terv, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek ez jó terv, hogy így hívjak el egy lányt egy "randira"?

Figyelt kérdés

AZ az igazság, hogy az egésszet ma álmodtam és reggel még emlékeztem, és rájöttem, hogy nem is olyan rossz ötlet.

Az lenne a lényege, h mondom neki, hogy

"tetszik nekem egy lány, és szerinte örüln-e a ha elvinném XY helyre" ide valami olyan helyet találnék ki amit ő szeret, és amikor rámondja hogy szerinte igen(legalábbis remélem) akkor megkérdezem, hogy lenne-e kedve eljönni velem.

persze a fogalmazás az nem ilyen egyszerű lenne, meg valahogy mondanám neki hogy először válaszoljon aztán megtudj ahogy kiről van szó. Boccs hogy a kérdés ilyen összevissza lett, de így sikerült.

15/F



2017. szept. 23. 21:23
 1/3 A kérdező kommentje:
ha nem lene érthető: "tetszik nekem egy lány, és szerinte örüln-e a ha elvinném XY helyre" -ezt úgy mondanám mintha egy 3. személyről lenne szó nem róla, és amikor megkérdezem hogy eljönne-e akkor essen le neki hogy róla van szó
2017. szept. 23. 21:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó ötlet, aranyos :)
2017. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki :) jó ötlet
2017. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!