Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randinál belefér az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinál belefér az arcrapuszi elköszönésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőhéten találkozok egy lánnyal, sétálunk egyet meg talán beülünk egy kávézóba. Udvarias szeretnék lenni, ezért ha megkérdezem a végén az ölelés után, hogy megpuszilhatom-e a lányt, mennyire érződnék nyomulósnak? Tudom, hogy embere válogatja, csak érdekelne, ki mit mond róla? Én: 17/F

Ő: 16/L



2023. júl. 27. 00:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
12%

Arcrapuszi? Még óvodában elmegy de 17 éves létedre ne legyél már ennyire férfiatlan. Remélem nem a micimackós pizsamádban fogsz elmenni kisfiú. A legtöbb 16 éves lány az érett viselkedésű férfiakat szereti nem a dedósokat. Vagy megcsókolod a végén ahogy illik vagy szimplán lelépsz és kész.


17/L

2023. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
18%
Ha első randin nincs csokmegette a fene abból nem lesz semmi
2023. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Sok kapcsolatomban minden olyan hamar történt meg, hogy nem maradt sokáig izgalmas, és tönkre is ment.

Én örülnék ha most egy srác nem akarná az első randin lenyomni a nyelvét a torkomon. Jól esne ha végre valaki nem akarna mindent sietettni, a puszi még aranyos is lenne :D

22/N

2023. júl. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
95%

#1, #2,

Ez nem férfiatlanság, hanem van benne tapintat!


#3 Végre egy intelligens lány! Jól látod, ne változz meg!


Kérdező! Halgass a 3-asra, ne légy erőszakos!

2023. júl. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak belefér, még jó is, ha van.:)
2023. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont jó.

Viszont megkérdezni?? Háát, spontán egy puszi beleférhet.

2023. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Csók mindig kérdőjeles első randi végén, egy arcra puszi az nem kellemetlen. Én általában a homlokát szoktam a csajnak megpuszilni az elköszönő ölelés közben, ha jól ment a randi.
2023. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Hát én elsö randin még 25 évesen se smároltam nem hogy 16. Legyünk már ennél tisztelettudóbbak.Mi értelme annak ha az első randin lesmárolod a másodikon meg már lefekszel vele vagy mi?Jesszusom.Miből gondolod hogy lesz ölelés a végén? Én az elsö randimon a szokásos 2 puszi arcra mint köszönésnél és viszhall.

N28

2023. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

8

Tudom miről beszélsz, de változnak az idők, pedig mi nem is vagyunk öregek :D

Szerintem az ölelés már alap ha sikeres volt a randi, és egy jelzés lehet hogy mindkét fél nyitott a tovább folytatásra. Másrészről meg ilyenkor tudod meg hogy milyen érzés megérinteni a másikat, érezheted az illatát, a szívverését is, így tudhatod hogy a másik fél is annyira élvezi e veled töltött időt mint te vele.


A csókról meg a pusziról meg már kifejtettem a véleményem a 3-as válaszban :D

2023. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég az arcra puszi. Majd később jöhet a csók :)
2023. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!