Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randinál belefér az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinál belefér az arcrapuszi elköszönésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőhéten találkozok egy lánnyal, sétálunk egyet meg talán beülünk egy kávézóba. Udvarias szeretnék lenni, ezért ha megkérdezem a végén az ölelés után, hogy megpuszilhatom-e a lányt, mennyire érződnék nyomulósnak? Tudom, hogy embere válogatja, csak érdekelne, ki mit mond róla? Én: 17/F

Ő: 16/L



2023. júl. 27. 00:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%

Persze, a 16 évesek már alig várják, hogy érett férfi módjára rögtön le legyenek smárolva.

Az érett férfiak nem támadják le a nőket. Arcra puszi tökéletes.

2023. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%

Itt valahol valami nagyon elcsúszott.


A kérdés arról szól, hogy a puszi belefér e. Tehát mint max. lehetőség.


Erre mindenki ugrik, hogy milyen bunkó az, aki 1. randin már csókot akar....

2023. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

12

Igazából ha elolvasod a válaszokat akkor láthatod hogy mindenki válaszolt a feltett kérdésre. A csókot csak megemlítettek az 1-es és 2-es reakciója miatt.

2023. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem még a csók is kevés lenne másnak meg már az is sok, ha a kezét megfogod. Nem vagyunk egyformák, ez abszolút a csajtól függ.
2023. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

9es ez most sem lenne másképp 28 évesen nem smárolnák az első talin.De kinek mi ha valakinek ez nem fekszene akkor next.Bár nem vagyok társkeresésben mert van hiába haladunk a korral nem cselekednék másképp.

#8

2023. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
100%
NEkem az első randikon alap a 2 oldali arcrapuszi.
2023. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

15

Persze az idő mulásánál arra utaltam hogy a következő generáció már másképp gondolkodik, máshogy csinálnak dolgokat:D én se smárolnék első randin.

9es voltam

2023. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

17 okés mostmár jobban értem a mondanivalód :)

#8,15

2023. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
1-es , fogd vissza magad!!! Ar arcrapuszi nem férfiatlan, csóknak semmi helye nincs, plána dugásnak, első randin!!! Az arcrapuszi az igazi szerelem és szerete jele!!! Kikérem magamnak a kérdező lány nevében, így férfiként, hogy lecsesszed! Neked mi kell, egyből a bugyidba nyúljon? Ne legyeél már pedrverz! A smárolás nem szerelem hanem perverzió, első randin! És még a többediken is!
2023. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
ÉS, pontosan hogy igazi férfi az, aki első randin arcrapuszit ad!!! Aki ott lesmárolja a lányt, annak két büdös pofon kell, egy tökönrúgás meg egy nyüves kanca, mert lányt nem érdemel! De annak a lánynak is picsánrúgás való aki trögtön smárolni akar.
2023. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!