Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randinál belefér az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinál belefér az arcrapuszi elköszönésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőhéten találkozok egy lánnyal, sétálunk egyet meg talán beülünk egy kávézóba. Udvarias szeretnék lenni, ezért ha megkérdezem a végén az ölelés után, hogy megpuszilhatom-e a lányt, mennyire érződnék nyomulósnak? Tudom, hogy embere válogatja, csak érdekelne, ki mit mond róla? Én: 17/F

Ő: 16/L



2023. júl. 27. 00:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
És bocsánat, 1 es, ha félreértettelek, de első randin még ha nagyon nagy szerelem indul, akkor IS max szájcsók gyengéden, de az nagyon max. Arcrapuszi. Az pedig barátságban is oké
2023. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezni nem jó, érezni kell.

HA egyáltalán lesz ölelés, akkor meg lehet próbálni, és a reakciót kell figyelni közben.

2023. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
94%
Igen, jó az arcra puszi.
2023. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Randi esetén még a csók is bőven belefér fenékbemarkolással!


Randi vagy sima tali nem ugyanaz!

Ezzel már az elején kéne képbe lenni.

2023. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Pasinak kell kezdeményezni mindent, az elutasítást / türtőztetést pedig türelmesen kezelni, és nem besértődni rajta.
2023. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Látom mindenki ki van akadva rajta, de nekem nemrég egy első randimon véletlenül egy hosszabb nyelves csók lett. ...aztán még egy, majd még egy... és nem mindet én kezdeményeztem, sőt xd

Szerintem amúgy ez nagyon szituációfüggő, ennek a randinak a végefelé pl. már nagyon lógott egy csók a levegőben, nagyon izzott köztünk a levegő, megvolt az összhang. Hát, fene tudja.


F

2023. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha egy lány megpuszilna első randi után az tök cuki.

16/L

nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!