Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz az első?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz az első?

Figyelt kérdés

Szivesen fogadom a véleményeiteket erről a szituról


Szóval az egész középsuli elejéig nyúlik vissza mikor először taliztunk fasza volt minden, szép lassan haladtunk mindennel mármint a barátságon belül gondolok itt arra hogy eleinte csak irogattunk meg a suliban beszélgettünk aztán ezekből szépen lassan egyre több lett pl: lejárkálás a városba együtt lógások stb-stb. Voltunk legjobb barátok voltak hullámvölgyeink amiket szépen ügyesen megoldottunk és sikerült megbeszélnünk, még ez a legjobb barátos téma itt nem áll meg mert voltak itt már hívások meg sok-sok beszélgetés aztán lassan beismertük hogy több van ebben mint barátság, erre össze jöttünk és gyönyörűen épül a kapcsolatunk is mármint csak szerintem, szerinte annyira nem. Szóval együtt vagyunk 3 hónapja és érezhetően szeretjük egymást és nem akarjuk egymást elveszíteni.

Sokat fejlődünk és fejlődtünk szóval ismerjük egymást 3 éve és együtt vagyunk 3 hónapja.


Szóval sok helyen és sok embernél olvastam hogy náluk már volt szex 3 hónap után és itt gondolok arra hogy 3 hónapja ismerek egymást nem 3 éve mint a mi esetünkben.


17 vagyok ő 16 lehet hogy én akarom már nagyon vagy elsietem itt a dolgokat, de itt van egy kis bökkenő ugyanis már voltak órákig tartó csókolózások és előjáték is, de úgy gondolom hogy csak részemről illetve volt olyan is hogy meg ujjaztam és már majdnem elment, de mikor elment volna abbahagyatta velem.


Egyébként nagyon hálás lehet nekem és örülhet hogy én vagyok a pasija és ezt úgy írom hogy nem vagyok egoista, de akárhányszor csináltam vele valamit mindig megkérdeztem hogy, oké? Nem-e baj? Ha csinálom. Illetve azt is hozzá kell tennem hogy erről álmodik mármint képzelődik..



Elmondása szerint nem áll készen meg sokszor mondta azt is hogy fél és hogy fájni fog.


Félni én is félek hiszen első alkalom.


Fiatal vagyok és eddig nem tapasztaltam ezeket a dolgokat mint pl:csókolózás vagy egy-egy tapintás és nem tudtam hogy ennyire betudok indulni és ezért is szeretném ha már szexelnénk.


Bocsi ha kicsit érthetetlen 1-2 helyen vagy vannak helyesírási hibák.


17F


2023. aug. 12. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Legyél türelmesebb, és ne erőltesd amit nem akar a másik. Nem kell bizonygatni vagy bármilyen érzelmi nyomást gyakorolni, hogy úgysem fog fájni, meg amíg nem próbálja ki addig úgysem tudja meg, mert ez mind csak a stresszt növeli.

17 évesen nem kell úgy csinálni, mintha most hatalmas dolgokról maradnál le, és itt és most minél előbb minél több mindenen túl kell esni.

2023. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Többet kell erről beszelni, hogy meglegyen a kellő bizalom.
2023. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

El kell nyerned a bizalmát. Oké, hogy régóta ismeritek egymást és jóban voltatok de azért az nem ugyanaz mint egy kapcsolat. Nekem az első barátnőmmel akinek szintén az első voltam több mint fél év kellett a szexhez (mondjuk mi 15 és 14 évesek voltunk) úgyhogy türelem. Ez mindkettőtöknek új helyzet. Neki egy kicsit több időre van szüksége. A lényeg, hogy ne erőltesd. Haladjatok szépen lassan szintről szintre és biztosítsd róla, hogy minden úgy fog történni, hogy az neki is jó legyen és semmi olyan nem történik, akit nem szeretne.

Türelem, előbb utóbb meglesz. De ne felejtsd el, hogy nem ez a cél. Élvezd, hogy van egy párod akit szeretsz, a közös programokat, találkozásokat és legyetek boldogok. Ha elkezdesz arra hajtani, hogy feküdjön már le veled, akkor még az előtt kidob, hogy lefeküdnétek.

2023. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!