Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy ismerősöm urológián...

Egy ismerősöm urológián dolgozik mondta, hogy sok férfi az első prosztata vizsgálatnál nagyon parázik, aki már nem először jön bátran pucsít. Hozzá lehet szokni? Mikor voltál utoljára prosztata vizsgálaton, hány évesen?

Figyelt kérdés
prosztata, urológia

2022. jan. 1. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy hozzá.Nem kell szégyenlősnek lenni,ez a legfontosabb.
2022. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát, nem tudom. 22 évesen volt az első, 2021. októberben a második (38 évesen), és novemberben a harmadik prosztata vizsgálatom. Azt meg tudom erősíteni, hogy közel sem annyira kellemetlen, mint ahogy a legendák szólnak róla, de azért nem mondanám, hogy bátran bevállalom. Mégis csak arról van szó, hogy egy másik ember bedugja az ujját a végbeledbe. Lehet, hogy ez valakinek nem akkora trauma mint nekem, de én ha nem muszáj, akkor kihagyom. Persze ha muszáj, az egészségem érdekében elviselem.
2022. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem voltam még, és nem megyek. Ennyire ismerem magam.
2022. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most azon agyalok, hogy 30 évesen még nem voltam. Kettes, te miért voltál/leszel már harmadszor? Mert a prosztata az nem preventív kivizsgálás. Volt rá valami indok?
2022. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4

30 évesen problémamentesen teljesen felesleges. 50-60 körül lehetnem vizelési gondok, de akkor sem törvényszerű. Ha szerencsés vagy, soha nem találkozol urológussal.

2022. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
4-es,2-es vagyok. 22 évesen az akkori barátnőm nőgyógyásza kért meg, hogy keressek fel egy urológust, mert valószínűleg én okozom a barátnőm állandó problémáját. Kiderült, hogy igaza volt. Kaptam antibiotikumot, ami megoldotta a problémát. Tavaly évvége felé pedig kétoldali herefájdalommal és állandó vizelési ingerrel kellett orvoshoz mennem. Az orvos a tünetek alapján prosztatagyulladásra gondolt, de ezt nem tudta igazolni. Negatív lett a tenyésztés, normál méretű és nem érzékeny a prosztata. Gyulladáscsökkentőtek kaptam már 2 hónapja egész jó, februárban lesz egy kontroll.
2022. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!