Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok , elég sürgős lenne a dolog ezért is bocsi a helyesírásért. Annyi a háttér stori h regebben uzengettem egy sráccal , aki pàr héttel később lepattintott. Elég rosszul esett , személyes információkat mondott el rólam sok embernek , amiről csak én és ő tudott. Az elmúlt pár hétben megint rámírt és bocsánatot kért, stb. Én megbicsajtottam , utana találkoztunk meg ilyenek és fülig szerelmes lett belém . Amikor elérkeztünk az elsô csokunkhoz kicsit hezitáltam , de megvolt és rájöttem h igazabol egyaltalan nem jon be és nem akarom ezt a kapcsolatot. Semmi vonzalom nincs közöttünk , a csók után rájöttem h nem érzek iránta semmit. A haverja azt mondta ha megbantom megvernek :( meg hasonló dolgokat . Na most én kérdezem h az én érzéseim nem szamitanak?? De komolyan , már egyszer eljátszotta a bizalmam , nem tudja többször eljátszani , mert már nincs fele bizalmam.

Tudom h nem szabadott volna ujra kezdeni , már megbantam az egeszet , rossz döntés volt és most buntudatom van. Nem akarom megbántani , de nem akarok egy olyan kapcsolatban lenni ahol nem érzek semmit a másik fel irant.

Kerlek segitsetek!



L/16



2023. aug. 14. 16:29
 1/9 anonim válasza:
100%

Van bárki a környezetedben, aki elbeszélgethetne a haverral, hogy ha a közeledbe mennek, számoljanak a következményekkel? Apud, rokonok, haverok?


Offold a srácot, és számolj be a környezetednek a fenyegetésről. Akár az is lehet, hogy apud, valaki felhívja a havert és felveszi, aztán a beszélgetés végén közli is ezt vele.


Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy.

2023. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Értelmes vagy!

Nem kell bűntudatodnak lenni, hiszen itt te nem vétkeztél.


"A haverja azt mondta ha megbantom megvernek :( meg hasonló dolgokat . Na most én kérdezem h az én érzéseim nem szamitanak?? De komolyan , már egyszer eljátszotta a bizalmam , nem tudja többször eljátszani , mert már nincs fele bizalmam."


Megvernek?

Sajnos rossz emberrel tapasztaltál.

Primitiv jószágok...

Természetesen add a tudtukra, ha bántanak súlyos következményei lesznek.

Ezt határozottan, félelem nélkül mond.

Érdemes előtte, a tükör előtt begyakorli a szituációt, hogy gördülékenyen mennyenek a dolgok, ha találkozol az agresszív haverjával a srácnak.


Természetesen számítanak az érzéseid. (A bizalmat elég egyszer elveszíteni.)

Ezért kell elutasítanod a srácot.


Amúgy neked az értelmesebb srác való. Erre figyelj majd oda.


A csóknál is, ha úgy van, inkább várasd valamennyit, mert ha valóban érdekled srácot, akkor tiszteletben fogja tartani a döntésed, így szépen egymásra fogtok hangolódni.


Szóval a jelenlegi út, hogy kiadod az útját a srácnak, az agresszív haverját meg határozottan és nyugodt hangvételben, de tiszteletudóan figyelmezteted.


A jövőben pedig olyan srácot keress, válassz, aki érzelmes típus, tisztelettudó, higgadtabb, tud magán uralkodni, odafigyel az igényeidre stb.

2023. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 1. Szerencsére van olyan aki eltudna vele beszélgetni.

Offolni fogom , félek h mit fog rá válaszolni eléggé belém van habarodva . (Babámbak hív ) De nem akarom ezt az egészet tovább húzni , megfogom neki mondtani.

2023. aug. 14. 16:45
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Örülök , hogy vannak még normális emberek , megfogadom a tanácsod , neked is nagyon szépen köszönöm.
2023. aug. 14. 16:52
 5/9 Mendy98 ***** válasza:
Nincs annyira beléd háborodva mint ahogy előadja. Akkor nem pletykálgatott volna rólad.
2023. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
AZONNAL tiltsd töröld mindenhonnan. Nem fognak semmit sem csinálni.
2023. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Azzal kezdődött a story hogy a srác lepattintott téged üzengetés után, majd olyan dolgokat tett közzé amiről csak ketten tudhattatok.

Mond a haverjainak hogy autokratikus demokráciában élünk (úgysem fogják érteni) és neked is ugyanannyi jogod van lepattintani a srácot.

Minden esetre legyen a közeletekben egy-két barát aki pár maflás kíséretében helyreteszi a srácokat. Olyan aki nem kérdez.

2023. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Olyan jó, hogy ilyen kedvesek vagytok. Köszönöm mindenkinek!❤️

Már vége lett a kapcsolatnak, nem történt semmi a szakítás után, békén hagytak.

Megtaláltam a hozzám való fiút , akivel passzolunk és nagyon boldog vagyok.

2023. szept. 1. 23:03
 9/9 anonim válasza:
Ez szuper hír, örülök, hogy nem esett bajod, nagyon helyesen! ❤️
2023. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!