Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem ebben a helyzetben? Miután összeköltöztünk, kiderült,hogy nem illünk össze. Gyakran összekapunk.

Figyelt kérdés
Nekem nincsen a házában részem,mivel a páromé. Ennek ellenére (mivel ugye a barátnője vagyok) nekiálltam mindennek,és csináltam egyedül is minden munkát, amihez értek,és meg tudom csinálni..Mostanra teljesen elfogyott a lelkesedésem,az erőm,és a kedvem is,mert benne nem látok igyekezetet.Olyan,mintha tőlem várná el azt,hogy legyen rendben minden,ő meg csak elvan a készben. Ne vagyunk túl régóta együtt, de úgy érzem, hogy sajnálom a kifejezést, de olyan mint egy here...Hiába övé a ház, abszolút nincs igénye semmire,ahogy kiderült a pár hónap alatt,és ez engem zavar.Azt gondolja, 1. vagy meg lesz magától 2. majd én megcsinálom. 3. minden marad úgy,ahogyan van. Én a magam részéről nem tudok kuplerájban élni, igénylem a szép virágokat ( rendbe is teszem őket), de neki semmire az ég világon nincs igénye, közömbös mindennel szemben. Ha szólok, fáradt, vagy meg sem hallgat. Kezd a hócipőm tele lenni vele. Hogy lehet az ilyen mindenre közömbösséget produkáló férfit egy kicsit rábírni a munkára,és felébreszteni a lelkiismeretét? Én is dolgozom, gyárban, tehát a pénzt nem csak ő hozza.
2023. jún. 2. 15:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

"kiderült,hogy nem illünk össze. Gyakran összekapunk."

Semmi értelme az egésznek. Költözz haza, vagy ahonnan jöttél, vagy ahova akarsz és tudsz.

2023. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

"de úgy érzem, hogy sajnálom a kifejezést, de olyan mint egy here."

Nem olyan, hanem az.

Az olyan férfi amelyik nem tartja tisztán a környezetét, nem veszi ki a részét a házi munkából és kizárólag a másiktól várja el hogy rend legyen, az egy életképtelen, férfinak nem nevezhető here.

2023. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez jobb nem lesz és nem azért, mert az ő háza. Bárhol is laknátok, ez a mentalitás jellemezné. Tényleg nem illetek össze, kár erőltetni.
2023. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Vagy tovább szopsz, vagy lelépsz. Én az utóbbit választanám.
2023. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
Azért összebútorozkodtál vele hogy a srácnak meglegyen a napi fix szex! :D Ti nők akkora balekok vagytok halljátok! :D
2023. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

"Azért összebútorozkodtál vele hogy a srácnak meglegyen a napi fix szex!"


Mert két heteroszexuális ember ugye ezért költözik össze.

A nőt csak ez vezérli, hogy a férfi tudjon szexelni.

Te aztán beszélsz össze vissza.

2023. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
6. Az összeköltözés fő motivációja a szex. Onnantól kezdve nem is számít más. Legalábbis az hiszik, de a kérdezőnek is beköszönt a valóság. Az meg hogy a kor embere képtelen ismerkedni, képtelen felelősséget vállalni, de azért mert hetero jöhet a napi szex és az összeköltözés. Hát ez van! Szerintem ez a kis picsogás nem is számít ami a kérdést illeti, attól függetlenül a lényeg az a 15cm-es fütyike esténként. Nappal meg durcizik. Sebaj, 10 év múlva meg majd itt lesz két gyerekkel, és a legnagyobb férfigyűlölők közé fog tartozni. Aztán azon is felesleges vitázni, hogy akár a nőknek, akár a férfiaknak a lehető legfontosabb dolog a szex. Csak erre alapoznak mindent, nem kell a duma hogy nem. A kaki amikor kiborul a biliből, az meg a világ végét jelenti, de akkor is benne maradnak a fix szex végett. Én csak azt nem értem, hogy van gyomruk hozzá, de nem vagyunk egyformák. Már csak azt kell eldönteni ki használ kit.
2023. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt a szexről? :D
2023. jún. 2. 17:16
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Az az alapja az összeköltözésnek. Gondolom minden nap aláfekszel annak ellenére is, hogy férfiasságból elégtelen. Mondjuk ez meg a te kisebbségi komplexusodból ered.
2023. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát komolyan mondom..egy ilyen kérdésből eljutottunk idáig..Alád is alád fekszik a feleséged? Vagy föléd mászik a pasid? Amúgy,ha a Te kapcsolatod normális,akkor ott nem fölé meg alá fekvés van,hanem szeretkezés. Ennyit rólad.
2023. jún. 2. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!