Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta a lány, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a lány, hogy csalódott bennem, mert "nem hoztam az általa elképzelt" színvonalat?

Figyelt kérdés
Erre én azt mondtam, hogy "nem volt miért". De most mit kellett volna mondanom? Abszolút passzív volt és elvárt mindent.
2023. szept. 27. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok egymáshoz illők.
2023. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez így van, de miért kellett ezt így beállítani, átmenni sértegetésbe? Egyszerűen lehetett volna azt mondani, hogy ez nem fog működni, és pont.
2023. szept. 27. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyes emberek élvezik, ha nem csak elutasítanak, de még beléd is rúgnak. Szerintem ennyi az egész.
2023. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért tett így, mert neveletlen.
2023. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon egyoldalúan gondolkozik, hogy neki mi "jár", és íTe azt nem nyújtottad.

Nem is fogja fel, hogy mit és hogyan mondott, nem jut el 1 bites tudatáig.

2023. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!