Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem esett a Lost...

Csak szerintem esett a Lost Girl (Elveszett lány) színvonala?

Figyelt kérdés
A sorozat az elején nagyon izgalmas volt, de ez az 5. évad kész kínszenvedés. Nagyon húzzák a sorozatot és zavar, hogy Kenzi elment. A részek egyre unalmasabbak. Csak szerintem van ez így?

2015. febr. 12. 09:21
 1/5 R026 válasza:

Talán megártott a kényszer szünet az alkotóknak :)

Nagyon gyenge lett? Én még nem álltam neki.

Lesz 6.évad is?

2015. ápr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lesz. Az 5. a befejező évad. Igazából szerintem már nincs meg benne az a fajta izgalom, meg minden, ami az elején megvolt. Mindent tudnak, mindent kedvükre változtattak és már nem tudják annyira fenntartani a feszültséget. Ez csak saját vélemény. Nekem kedvenc volt, szóval mindenképp kezd el, ha már tervbe vetted.
2015. ápr. 10. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gyenge lett. Amennyire vártam.. annyira sz*r lett. Bár nézem még, mert reménykedem, hogy lesz benne valami csavar és izgalmas lesz, de nem fűzök hozzá óriási reményeket.
2015. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
..és izgalmas rész* - bocsi a hibáért.
2015. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. De az első 4 évad iszonyat jó volt. Aztán teljesen elrontották. De reménykedek egy jobb befejezésben.
2015. szept. 17. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!