Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Morálisan neki ez már nem fér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morálisan neki ez már nem fér bele szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
Pár hete beszélgetek egy sráccal és egésszé összemelegedtünk, és hét elején elhívott kávézni. Tegnap voltunk, én nagyon jól éreztem magam, és úgy láttam ő is, viszont szóba került az új osztályom, és mikor rákérdezett hogy hogyhogy új osztályom van, mondtam neki hogy hát én most vagyok kilencedikben. És láttam hogy kicsit meglepődött, de utána beszélgettünk tovább, majd fizetett is, és öleléssel búcsúztunk. Viszont tegnap este nem írt aztán, szóval ma megkérdeztem, hogy szeretne-e valamikor találkozni, és azt mondta még gondolkozik eajta. Mikor rákérdeztem azt mondta hogy jól érezte magát velem meg nagyon intelligensnek és szépnek tart, de azt hitte hogy 16-17 évs vagyok, és "morálisan ő nem feltétlen tartja elfogadhatónak hogy lassan 18 évesen egy kilencedikessel randizzon". Én tényleg nagyon jól éreztem magam meg tetszik, szerintetek hogy győzzem meg hogy legyen második randi? Vagy tegyek le róla? Szerintetek is ekkora probléma ez a korkülönbség?

2023. okt. 6. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne győzd meg. Ha akar, akkor akar, ha nem, akkor nem. Fiatalnak tart és tudja,h még nem éltél. Vagy, ha csak dugni akart, akkor beijedt a korodtól . Bocsi, de ez van.
2023. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

A korkülönbség legrosszabb esetben is 3 év...ha ő morálisan nem tartja elfogadhatónak, az az ő dolga.

Személy szerint én nem találom olyan durvának jelen helyzetben. De nem tudom, mennyire van értelme megpróbálni győzködni.

2023. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Nekem 10 evvel fiatalabb bnöm van 30 evesen es?? Sztem egyatalan nem gaz 😄
2023. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Azt hogy moralisan nem fer bele neki.
2023. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%

ÁLLJ!


Kérdező, moderátor, valaki... miért törlődött a válaszom???

KOMOLYAN nem tudom mi volt benne szabályszegő!!!

2023. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom akik eddig válaszoltak, privát üzenetekre nem fogok válaszolni
2023. okt. 6. 19:42
 7/11 anonim válasza:
0%
6. Én nem küldtem privátot, de válaszolnál az 5. kérdésemre? köszi!
2023. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem tudok arról, hogy törölve lett e válaszod, én nem is láttam más válaszokat azon kivül amik most itt vannak
2023. okt. 6. 20:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezzel nem tudsz mit tenni. Esetleg azt lehet, hogy jövőre ismét felkeresed, hátha úgy már nem lesz baj neki.
2023. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
14-15 lehetsz, jogos, ha 18 évesen idősebb párt szeretne
2023. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!