Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok! Bejön, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Bejön, ha egy fiú jó tanuló, művelt, intelligens stb.?

Figyelt kérdés

Én a visszajelzések alapján ilyen vagyok. Szeretek olvasni, érdekelnek a tudományok, a művészetek stb. Nekem amúgy nagyon fontos, hogy egy lány amellett, hogy szép, aranyos, kedves, legyen okos is. Szerencsére vannak ilyen jelzőkkel leírható lányok a környezeteben. Már csak ismerkednem kell velük. <3 :-)


Lányok! Ti mit gondoltok erről? Kedvelitek, nektek bejön?


16/F



2023. okt. 8. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Bejön, de azért valamennyire elvárás az is, higy jól nézzen ki, illetve ne gondolja magát felsőbbrendű ek nálam. 16L
2023. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
*felsőbbrendűnek
2023. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra taszító, ha egy fiú nem művelt is büszke is rá. Nyilván nem elvárható mindenkitől egy ELTE szint, de úgy gondolom ami alapműveltség, az alapműveltség. Én is rendelkezem vele, pedig okosnak nem mondanám magam :)

17/L

2023. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Park Chae Young válasza:
100%

Nekem bejönnek az a lényeg hogy okos kedves és vicces legyen és az is hogy jóképű :)


17)L

2023. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez jó dolog
2023. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
egy ugyan ilyen lánynak mint te, tuti bejönnél. nyilván van akinek a tipikus rosszfiusak jönnek be, de szerintem neked nem is kellene ilyen lány.
2023. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

#4-el értek egyet.

Bejönnek az ilyen fiúk,nem véletlenül tetszik egy ilyen srác a környezetemben. 🥰

2023. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

Dehogy is! Hiába vagy stréber a pénz a lényeg a csajoknak, Merci aranylanc meg h milyen drága helyre viszed pénzel mindent el tudsz intézni.


Stréberkent meg agyontanulod magad szépöcsém, ez elveszi az időt a csajozasrol, buliktól aztán mehetsz a mekibe dolgozni diplomával, pályakezdőként, majd szépen dolgozol, rossz lesz a fizu, gurizel, azért h masnak jó legyen, majd feldobod a talpad és meghalsz demenciában.

Szóval nem éri meg ennyire angyon hajszolni magad. Olvasni senki nem szeret manapsag nézz meg filmen az érdekesebb.

Az meg h szép is egy lány meg okos is hat olyan nincsen ;) 😀

Vagy szép vki de buta na itt ha van penzed az nagy előny ha meg okos akk alt streber és csunya de ink azok valók hozzad amiket leírsz magadról kistoki 😂meglátnád a csajom már a gatyadban elsülnél és meg hozzad sem ert kistöki!


Mi tart vissza amúgy h ismerkedj csajokkal? Ha annyi ilyen csaj lenne a környezetedbe nekik írnál Facebookon és nem írnál ki ilyen hülye kérdést. Jaaaa h gyáva vagy és nem mersz kezdeményezni semmi baj kishaverom majd megteszi valaki aki nalad okosabb szebb és gazdagabb pl majd én.

Hagyd lassan abba a tanulamnyaid manapsag vállalkozni kell. Abba van lovetta!


Üdv : vállalkozó

2023. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
36%

Imádom, ha egy fiú intelligens, de nekem még 4 fontos pontom is lenne hozzá :DD.

-ne legyen szőke

-ápolja a bőrét

-tiszteljen meg és törődjön velem

-és nekem a humor az egyik legfontosabb szempont


Amit leírtál magadról, az a normális lányok számára szinte álomszempont :))

2023. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Kérdező. Semmi féleképpen ne hidd el, amit a nyolcas válaszoló mond. Szerintem egy normális, okos és érett lánynak pont a hozzá hasonló fiúk jönnek be. Ahogy elmondtad, hozzád pedig egy ilyen lány való.


Én is még csak 18 éves vagyok és 17 éves koromban találtam meg azt a lányt, akit tényleg igazán szeretek, mert nagyon okos és hihetetlen a személyisége és még gyönyörű is. Úgyhogy soha nem szabad feladni. 😊

2023. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!