Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok megszólalni randikon? Miket szoktatok ti mondani?

Figyelt kérdés

Akàrhányszor randizok egy fiúval, mindig az van, hogy a fiú mesél nekem mindenfélét, végig a fiú beszèl, én meg csak helyeslek hogy “értem”. Egyszerűen nem tudok rendesen beszélgetni…. Ha mondja a másik fél hogy enis meseljek mar valamit, csak annyit birok kinyögni, hogy “öö… mit?”

Ezen nagyon szeretnék változtatni. Holnap (vagyis ma) lesz a második randim egy fiúval, aki tényleg nagyon bejön, de FOGALMAM NINCS mit mondhatnék neki :((( Első randin is vegig o beszelt, szokasosan. De most szeretném ha én is megbirnék szolalni valami rendeset. Ha meselek is valamit olyan hulyenek hangzik miutan kimondom…..Ezen nagyon szeretnék változtatni, esetleg volt valaki meg ilyen helyzetben?🥹 nagyon fontos lenne nekem ez



2023. okt. 9. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Pl magadról, hobbijaidrol, csak van valami hobbid amiről tudsz mesélni...
2023. okt. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem gyengék a kommunikációs, vagy kognitív képességeid. Ezek emeltek ki minket az állatvilágból, és egyszerűen te nem tudod megragadni a gondolatokat, és szavakat. Sok lánynál látni ezt, főleg a fiatal generációk teljesen elhülyültek az insta húzogatásban, illetve abban, hogy lányként egyáltalán nincs szükségük kommunikációs képességekre azért hogy valaki meg akarja dugni őket, tehát nem is fejlődnek semerre emberileg, értelmileg, érzelmileg, és senkivé sem válnak.


Érdekes érzés lehet ilyen droidként öntudatodra ébredni, és rájönni, hogy meg sem tudsz értelmesen szólalni. Azt javaslom kérdező, hogy olvass könyveket. Kommunikálj. Gondolkodj el dolgokon. És idővel talán nem egy üres húsgólem leszel puncival, hanem egy személyiség, akivel lehet interaktálni, és az vonzó tud maradni.

2023. okt. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

első exem is ilyen volt.. csendes típus.

de az ágyban már hangosabb ;) a teste az beszélt.

sztem nincs ezzel baj nem kell mindenkinek dumagépnek lennie.

2-3 dumagép nem fér meg 1 társaságban :D tapasztalat

24/f

2023. okt. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha a megfelelő emberrel találkozol, annál majd úgy kell lelőni :) azt érezni fogod, csak nyugi :)
2023. okt. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Alapvetően a fiúval is ugyanazokról a dolgokról beszélgethetsz, mint a barátnőiddel, a fiú is ember :)
2023. okt. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5 ös jól mondja!

én kamaszkoromban nem mertem lányhoz szólni.. vagy 17 éves koromig.

túlgondoltam.

ha meg a normál dolgokról nem lehet vele beszélgetni akk meg ez ennyi. hagyni kell.

2023. okt. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Próbálj meg reagálni azokra a dolgokra amiket mond, esetleg felhozhatsz a te tapasztalatidból is néhány dolgot, ha pl. mesél, hogy volt nyaralni itt ott, akkor te is mesélhetsz arról, hogy oh ott te is voltál, ez meg ez tetszett stb.


Légy nyitott és érdeklődő mindig, nyugodtan kérdezz kérdéseket, amiket ha ő megválaszol utána te is megválaszolhatod. :)


Vagy vannak különböző ismerkedős kártya játékok amik esetleg még jók lehetnek és sokat segítenek.

2023. okt. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Azt is mondhatod, hogy kérdezzen, de jobb, ha magadtól beszélnlsz. Témázni pedig bármiről lehet.
2023. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 b1812567 ***** válasza:
94%

Sokan nehezen oldódnak fel mert gátlásosak, szoronganak. Mindenki szeretne jó benyomást tenni, megfelelni a vélt elvárásoknak. Induljunk ki abból, hogy egy normális fiú, nem teljesen idióta. :)

Nyugodtan mondd el, hogy zavarban vagy, és idő kell neked. Vegyétek végig a szokásos, egymásról szóló témákat. Ki mit szokott csinálni, filmek, könyvek, ki hová és miért utazna, milyen korban élne, stb. És mondd el a saját véleményed meg kérdezz is, ne csak őt hallgasd. Beszélhettek arról is, hogy a következő randin mit csináljatok, esetleg valami aktív tevékenységet, amit mindketten szerettek. (Kirándulás, sport, bicajozás.) Mozgás közben kevésbé érsz rá szorongani. :)

Az is segít, ha eleinte olyan helyen vagytok, ahol nem siettet senki, és kellemes, otthonos, intim hangulat van. Például nem forgalmas, kellemes kávézó.

Mivel ez a tini kategória, nem fogom azt ajánlani, hogy igyál egy pohár vörösbort közben, hogy megoldja a nyelved és ellazítson.

2023. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!?

A barátaiddal jól el tudsz beszélgetni? Velük kommunikatív vagy? Vagy inkább ott is ők beszélnek te meg csendes megfigyelő vagy?

2023. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!