Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tini lányok, akiknek tőlük...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, akiknek tőlük idősebb pasik az esetei. Mennyi idősek jöhetnek szóba nálatok?

Figyelt kérdés
Tehát mi a felső határ nálatok, vagy akikkel szexnél nem mennétek tovább, vagy akikkel össze is jönnétek.
dec. 8. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
5 évnél idősebb ne legyen, én komolyra tervezek és fontos hogy a világunk is hasonlóbb legyen, ne legyen sokkal előrébb az életbe (egy 30-40es már gyereket akarna és megállapodna egy jól kereső házias nővel, én nem az vagyok :))
dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szexre jöhet 40 éves is, de kapcsolatra azért ne legyen 30 felett.


17L Nem kell privát!

dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Már megint?
dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
2es: 17 eves letedre te 40esekkel akaesz dugni es 30assal osszejonni? Komolya apakomplexusod lehet
dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Azért apukámnál ne legyen idősebb (48 éves).Kapcsolatra kétlem,hogy a 40+os férfiak tiniket keresnének max dugásra,de mindig van kivétel.
dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
#5! Vannak olyan pasik elég szép számmal!
dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#6 Hát igen, sajnos sok beteg ember létezik.
dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5de max 10 ev korkulombseg meg jo☺️
dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!