Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk? Ti ilyen lánnyal tervezn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Ti ilyen lánnyal terveznétek hosszútávra?

Figyelt kérdés

Minden rendben, egyelőre csak barátilag beszélgetünk, de van egy negatívum benne.


Nem engedi, hogy a baráti társaságába igazán bekerüljek és nem szereti annyira, ha mondom neki, hogy az x barátnődnek szólj, hogy beszéljen velem, stb.


Elvárhatom jogosan egy lánytól, akivel ismerkedek, hogy segítsen abban, hogy jóba legyek a barátnőivel, vagy nem?



dec. 21. 13:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

"Elvárhatom jogosan egy lánytól, akivel ismerkedek, hogy segítsen abban, hogy jóba legyek a barátnőivel, vagy nem?"

Nem.

Te most barátnőt keresel, vagy kerítőt?

dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
#2 a gondolkodásod megértem, én baráti társaságot keresek. ugyanúgy ahogy a fiúk együtt mennek kondiba 5-en Jocó, Feri, Pisti, Laci, én ugyanúgy keresnék egy 3-4 fős lány csoportot akikkel barátkozhatok és elmehetnénk együtt valahová. nyilván, ha valakivel vonzódnánk nem zárkóznék el, de a társaság a lényeg. nem rájukszállni akarok, mert kellenek csak csajos programok is de érted...
dec. 21. 13:39
 4/35 A kérdező kommentje:
#1 amit linkeltél hasonló szitu, hasznos, köszi!
dec. 21. 13:39
 5/35 A kérdező kommentje:
itt azon van a hangsúly, hogy jó lenne ha az adott lány baráti körebe bekerülnék
dec. 21. 13:41
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

"én baráti társaságot keresek"

Na, ez itt a probléma. Te nem barátnőt keresel, hanem haverokat.

dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
#6 igazad van, lány haverokat. ezért nem értem, miért nem asszisztál ehhez a lány, hogy a barátaival együtt lógjunk
dec. 21. 13:43
 8/35 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyiből nem fogtad fel, akkor hiába magyaráznám meg. De hadd krédezzem meg, te ugye speciális iskolába jársz?
dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
#8 értem, hogy ez egy lánynak gáz, köszi a véleményed, szép napot
dec. 21. 13:47
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem a lánynak gáz.
dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!