Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a szituáció normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szituáció normális?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális, hogyha ismerkedésnél egy fiú próbál a lány baráti társaságával is jóban lenni?


Itt arra gondolok, hogy megkéri a lányt, hogy csináljon csoportot amiben benne van a lány pár barátnője, tehát inkább egy baráti társasághoz akar tartozni, mint egy lányt megszerezni.


Szerintetek egy ilyen fiú lány barátság jó? Ha megkérne titeket egy fiú, hogy szóljatok 2 barátnőtöknek, hogy írjanak rá, szólnátok?


(Fontos, hogy ez egy ismerkedési szakasznál, barátkozásnál történt szituációból felmerült kérdés, nem egy randi vagy hasonló.)



dec. 21. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura, hogy valaki így keres társaságot magának, hogy megkér valakit, hogy szóljon másoknak, hogy írjanak rá, vagy csináljanak közös csoportot. Az ilyen dolgok ha nem magukról történnek, az nekem inkább negatív, mint pozitív. Én ezt őszintén megmondanám a srácnak is. Az ilyen nem így működik, ezt ki kell érdemelni idővel. Ami mehet gyorsan is, ha jó fej, és megkedvelik a többiek is.
dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Szerinted nagyon gáz dolog lenne lányként ráírni egy másik lányra, hogy légyszi beszélj xy-al, írj rá, válaszolj neki, stb.?
dec. 21. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. És ezt megmondanám a srácnak is, mert magát égeti be ezzel.

A baráti társaságtól mondjuk elvárható szerintem, hogy befogadóak legyenek a te barátaiddal szemben, aki most került képbe, és nyitottak legyenek felé. Úgymond megadják neki a bizalmat, amit vagy meg tud tartani vagy nem.

Lehet, hogy én maradi gondolkodású vagyok, de inkább szerveznék valami közös programot így együtt, hogy jobban megismerhessék egymást.

dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"Üdvözöllek" egész jól kifejezted a velemenyed es a hasznomra valik, ment a zold pipa 2x
dec. 21. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, ha hasznos volt. Mondjuk ez abban az esetben jó, ha te is csak barátkozni szeretnél vele. És akkor, ha a srác nem csak azért barátkozik veled, hogy egy barátnődhöz közelebb férkőzzön. De tételezzük fel, hogy nem ez a helyzet.
dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
#2 Igen, nagyon.
dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleg furcsa ha mar együtt lennetek meg ugyis furcsa lenne persze az jo hogy meg akarja ismerni a baratnőidet es néha elmenni közösen moziba vagy barhova de ez igy az elején nekem ugy tűnik mitha valamelyik baratnőd erdekelne inkabb en biztos nem foglakoznék a sraccal ezeknutan
dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 itt egy fiu lany baratsagrol van szo inkabb de koszi a velemenyt
dec. 21. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!